Banka CREDITAS nabízí dluhopisy developerské skupiny REDSTONE a otevřela nové pobočky

Banka CREDITAS
Banka CREDITAS

Banka CREDITAS v průběhu loňského roku úspěšně dokončila náročné licenční řízení a rozšířila své služby o obchodování s cennými papíry (OCP). Do své nabídky nyní postupně zařazuje jednotlivé investiční produkty – dluhopisy a podílové fondy. Jako první se v nabídce banky objevily dluhopisy skupiny REDSTONE REAL ESTATE.

Dluhopisy REDSTONE

REDSTONE REAL ESTATE své realitní investice rozděluje mezi developerské projekty a komerční nemovitosti, které již generují stabilní příjmy. „Chceme nabízet především dluhopisy českých společností, na jejichž projekty si mohou klienti skutečně sáhnout, vidí, že se realizují, a vědí tak, do čeho investují. To platí o skupině REDSTONE REAL ESTATE i o investiční skupině UNICAPITAL, jejíž dluhopisy banka nově nabízí od února,“ říká generální ředitel Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.

Banka CREDITAS také nabízí k investici dluhopisy UNICAPITAL

Dluhopisy REDSTONE REAL ESTATE si banka do své premiérové nabídky nezvolila náhodou. Skupina rychle roste, prezentuje se řadou zdařilých projektů a budoucí investoři se tak mohou sami přesvědčit, že své peníze svěřují úspěšné společnosti. Prodej dluhopisů zajišťuje Banka CREDITAS na svých pobočkách. Dluhopisy lze upisovat až do 7. června 2019.

Developer se zkušenostmi

I když není veřejnosti zatím příliš známá, má REDSTONE REAL ESTATE v oblasti developmentu značné zkušenosti a může se pochlubit řadou úspěchů. Příkladem je atraktivní administrativní budova Louvre, kterou najdete v Praze 5. Elegantní stavbu se 4 200 m² kancelářských ploch navrhla renomovaná architektonická kancelář Chapman Taylor.

Dlouhodobou strategií REDSTONE REAL ESTATE je rozdělení realitních investic mezi developerské projekty a již existující komerční nemovitosti, které skupině přinášejí stabilní příjmy. Mezi projekty REDSTONE tak najdeme například obchodně-skladový park v Čestlicích nebo logistické centrum ležící na východním okraji Pardubic. Majoritní vlastník skupiny Richard Morávek má navíc ve svém investorském portfoliu další úspěšné projekty, jedním z nich je velký obchodní komplex Šantovka, dokončený v roce 2013 v Olomouci.

Louvre Praha

Louvre Praha − moderní administrativní budova v Praze 5 nabízí v pěti podlažích cca 4 200 m² kancelářských prostor.

Logistické centrum Pardubice

Logistické centrum Pardubice − tři skladovací haly na východním okraji Pardubic nabízejí 34 566 m² moderních prostor pro skladování a distribuci. Logistické centrum Pardubice disponuje parkovacími plochami o celkové výměře 11 000 m².

Miliardová investice v Pardubicích

V současné době připravuje skupina hned několik projektů. Nejvýznamnějším z nich je rozsáhlý komplex zahrnující obchodně-administrativní centrum a bytové domy v Pardubicích. Komplex vyroste u pomyslné vstupní brány do krajského města – před pardubickým hlavním nádražím. Město má zatím pouze jeden obchodní areál podobného rozsahu, developer proto považuje výstavbu nové obchodní galerie za mimořádnou příležitost, která přiláká další obchodní řetězce. Po výborných zkušenostech z projektu Louvre zadal investor architektonickou studii nového komplexu osvědčené kanceláři Chapman Taylor.

Významnou devizou nové nákupní galerie, kanceláří i bytů bude skvělá dopravní dostupnost. Leží totiž v bezprostřední blízkosti hlavního nádraží a k němu přiléhajícího terminálu MHD. Pro osobní automobily bude k dispozici kapacitní podzemní parkoviště. To je dobrou zprávou nejen pro zákazníky obchodů, ale i pro nájemce kancelářských prostorů. Právě nedostatek parkovacích míst pro klienty i zaměstnance je totiž jedním z klíčových problémů mnoha pardubických firem.

Dluhopisy developerské skupiny REDSTONE lze získat na pobočkách Banky CREDITAS, která je administrátorem emise těchto dluhopisů. Podrobnější informace o emisích najdete také na internetových stránkách www.creditas.cz/dluhopisy.

REDSTONE REAL ESTATE

Skupina REDSTONE nabízí průnik mezi developerskou, realitní a investiční činností. Prostřednictvím dceřiných společností se profiluje i v oblastech řízení aktiv a realizace dluhopisových programů. Skupina úspěšně těží z dlouholetých zkušeností s vytvářením komerčních, multifunkčních a rezidenčních projektů nejrůznějšího rozsahu a díky odbornému zázemí a zaujetí lidí ve svém týmu dokáže bezpečně zhodnocovat svá aktiva. Nositelem kreativních myšlenek, majoritním vlastníkem skupiny a člověkem udávajícím skupině REDSTONE směr je podnikatel Richard Morávek.

Banka CREDITAS nabízí k investici dluhopisy UNICAPITAL s výnosem až 5,5%

Banka CREDITAS otevřela novou pobočku ve Vsetíně

Novou, již 29. pobočku otevřela Banka CREDITAS v centru Vsetína. V moderně řešených interiérech jsou klientům k dispozici bankovní a směnárenské služby, samozřejmostí je pohodlná čekací zóna a nechybí ani tradiční káva na uvítanou.

Vsetínskou pobočku Banky CREDITAS najdete na adrese Hlásenka 788, v blízkosti křižovatky s ulicí Na Příkopě. Pokud Vsetín dobře znáte, bude vám k orientaci stačit informace, že pobočka leží v sousedství objektu Policie ČR.

Co vás v nové pobočce očekává? Ochotní osobní bankéři a jedny z nejlepších produktů na českém finančním trhu: běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, platební karty s neomezenými výběry zdarma v Česku i v cizině, výhodně úročený spořicí účet bez omezení výše vkladu či termínované vklady s úrokovou sazbou až 3,1 % ročně. Pobočka nabízí také směnárenské služby s mimořádně výhodnými měnovými kurzy. Vstup do objektu je bezbariérový a kromě výtečné kávy je návštěvníkům k dispozici také bezplatné připojení k wi-fi.

Pobočka je výborně dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. Železniční stanice i autobusové nádraží jsou od pobočky vzdáleny přibližně 500 metrů, ještě blíže je frekventovaná zastávka MHD Náměstí (v některých jízdních řádech uváděná jako Vsetín, náměstí). Osobní automobil můžete odstavit na blízkých parkovištích, nezapomeňte ale, že se nacházíte v zóně placeného parkování.

Pobočka Banky CREDITAS ve Vsetíně má otevřeno v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpoledne otevírá ve 12.30 a zavírá v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu mohou klienti využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin. Pokud si chcete sjednat schůzku na konkrétní termín, můžete napsat nebo zavolat bankéřům z pobočky.

Banka CREDITAS - pobočka Vsetín
Banka CREDITAS - pobočka Vsetín
Banka CREDITAS - pobočka Vsetín

Banka CREDITAS otevřela také pobočku v Táboře

Do mapy kamenných poboček Banky CREDITAS přibyl 28. bod – jihočeský Tábor. Zbrusu nová pobočka nabízí klientům bankovní a směnárenské služby, ale také pohodlnou čekací zónu a jak je v Bance CREDITAS tradicí, nechybí ani výborná káva na uvítanou.

Táborskou pobočku najdete na adrese 9. května 1987/17 v místech, kde ulice prochází náměstím T. G. Masaryka. Stejně jako v jiných zastoupeních Banky CREDITAS i v Táboře potkáte ochotné osobní bankéře a produkty patřící mezi špičku na českém finančním trhu: běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, spořicí účet bez omezení výše vkladu s úroky 1,1–1,3 % ročně či termínované vklady s úrokovou sazbou až 3,1 % p.a. Pobočka nabízí také směnárenské služby s mimořádně výhodnými kurzy. Kromě výtečné kávy budete mít k dispozici také bezplatné připojení k wi-fi, samozřejmostí je bezbariérový přístup.

Pobočka je bez problémů dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. Železniční i autobusové nádraží jsou vzdáleny přibližně 800 metrů, frekventovaná zastávka MHD Křižíkovo náměstí leží zhruba 250 m od pobočky. Pokud pojedete automobilem, můžete zastavit přímo před pobočkou nebo využít některé z blízkých parkovišť. Nezapomeňte ale, že stojíte v oblasti placeného parkování, a před odchodem od auta je třeba uhradit příslušný poplatek.

Pobočka Banky CREDITAS v Táboře má v pracovní dny dopoledne otevřeno od 8 do 12 hodin. Odpolední provozní doba začíná ve 12.30 a končí v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu můžete využít prodlouženou otevírací dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin. Pokud dáváte přednost předem sjednané schůzce, napište nebo zavolejte bankéřům z pobočky, kteří vám rádi nabídnou vhodné termíny.

Banka CREDITAS - pobočka Tábor
Banka CREDITAS - pobočka Tábor

Nejste si jisti, kde přesně pobočku najdete? Jako orientační bod můžete využít monumentální budovu zemědělské školy – pobočka Banky CREDITAS leží přímo proti ní na druhé straně náměstí T. G. Masaryka.

Tábor - budova zemědělské školy

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..