IDOS jízdní řády

IDOS jízdní řády
IDOS jízdní řády

IDOS

IDOS je celostátní informační systém o jízdních řádech. Jeho realizace vznikla z pokynu Ministerstva dopravy České republiky a Ministerstva informatiky České republiky. Idos vyhledává jednoduše, snadno a rychle jízdní řády autobusů, vlaků, letecké, lodní i městské hromadné dopravy v ČR. Portál IDOS.cz provozuje Mladá fronta se svým webem idnes.cz.

Jak se v systému IDOS vyhledává

Vyhledávání je snadné, nejprve zvolte požadovaný typ dopravy, následně se dostanete na stránku s formulářem pro zadávání detailních údajů pro vyhledání spojení. Vyplňte požadované údaje, odešlete formulář a zobrazí se Vám přehledné informace o jízdích řádech.

Jízdní řády

Jízdní řády představují přehledný systém, kde můžete jednoduše hledat své vlakové či autobusové spojení. Není nic snazšího než si pomocí systému IDOS nalézt svůj vlak, autobus či kombinaci obojího. Jednoduše, v klidu ze svého domova. Nejaktuálnější informace spojené navíc s aktuální polohou daného prostředku vám výrazně usnadní cestování.

Každé zpoždění máte možnost snadno nalézt na internetových stránkách IDOS-jizdni-rad.cz. Jízdní řády IDOS jsou zkrátka pomocníkem na cesty k nezaplacení. Nemusíte nikam volat, nikam chodit ani nikoho obtěžovat. Jednoduše od svého stolu zjistíte všechny spoje, které pro svou cestu potřebujte. Snadno si můžete naplánovat dlouhodobé rozsáhlé výlety s řadou přestupů, ale i rychle zjistit v kolik hodin daný vlak přijede na nástupiště v reálném čase. Jízdní řády jsou rychlou, snadnou a přesnou pomocí každému cestovateli.

Jízdenky online

Nikdy nebylo cestování tak snadné jako nyní. Přesné informace o jízdních řádech jsou totiž to nejdůležitější, co je nutné před každou cestou zajistit. A jízdní řády jsou tou nejsnazší cestou, jak tyto informace snadno získat. Další neméně důležitou věcí pro cestování jsou samotné jízdenky. A není nic jednoduššího, než si jízdenky rezervovat a zakoupit online před samotnou cestou!

4 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den mohla bych se zeptat jak je to s cestováním ze psem, zda musí mít přepravku nebo jestly jsou nake omezení děkuji za odpověď Veselá

 2. Příští týden 6.12.2019 budu cestovat ze Žabčic /okres Brno-venkov/ do Brna Židenice nádraží. Zaslechla jsem,
  že vlak od 1.12.2019 do 15.12.2019 nebude do Židenic jezdit. Hledala jsem tuto informaci, ale bez úspěchu.
  Nenašla jsem ani tel.číslo na kterém bych se mohla informovat.
  Děkuji za odpověď.

 3. Dobrý den , několik minulývh let jezdil o víkendu autobus OSTRAVA ÚAN – MORÁVKA OVČÁRNA. Bohužel teď v jízdním řádu není uveden.
  Je toto spojení zrušeno?

 4. Dobry den. Tedi ujel autobus 245 z Lostic do Palonina a primo u autobusu zavřel dveře a odjel mi . Prosim ujednejte napravu. Timto spojem jezdim casto a mam zaplaceno az do Palonina. a ted si budu muset zavolat taxi za 100kc. Prosim o proplaceni nahrady dekuji. Bc. ADAMCOVA JITKA, 777 872134.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..