Kontakty

Kontakt na redakci

Veškerou propagaci na webových stránkách, bannery, partnerství, odborné články, příspěvky od Vás i partnerů, fotky a jiné informace zpracovává a aktualizuje tým našich redaktorů.

Šéfredaktor: Ing. Milan Havlík

Redakce portálu: redakce@fintimes.cz

(na redakční e-mail zasílejte všechny: tiskové zprávy, podklady, analýzy, statistiky & ostatní materiály určené ke zpracování textů a článků na náš web, děkujeme)

Obecné dotazy & informace: info@fintimes.cz

Pokud máte jakékoliv dotazy, či připomínky, neváhejte nás kontaktovat!

Inzerce na portálu: inzerce@fintimes.cz

Proč tvoříme BankovniKod.cz?

BankovniKod.cz je online projekt, který má za cíl pomoci vám se lépe zorientovat ve světě financí, ekonomiky a investic.

Pro většinu lidí je množství používaných termínů a dostupných produktů na trhu obrovské množství a není jednoduché se v nich zorientovat. Proto se pro ně snažíme tvořit nezávislé články a zpravodajství, recenze, srovnání a návody, jak se vyznat v nabídkách finančních institucí a jak s nimi správně pracovat.

Kontakt na provozovatele

Majitelem a provozovatelem portálu BankovniKod.cz je:

Vojtěch Špička

Hamry nad Sázavou 341
Žďár nad Sázavou
591 01

Česká republika

IČ 74772813

E-mail: spicka@fintimes.cz

Můžete ho sledovat na Twitteru, kde občas publikuje zajímavé věci z oblastí a oborů, kterým se věnuje nebo jenž ho momentálně zaujmou. Dále jeho profesní životopis je k dispozici na LinkedIn.

Vojtěch Špička
Vojtěch Špička

Prohlášení provozovatele!

Provozovatel portálu není poskytovatelem a ani zprostředkovatelem jakýchkoliv služeb ani finančních produktů, o kterých se na webu píše, či jsou zmíněny (půjčky, úvěry, hypotéky, dluhopisy, atd.)!

Informace uvedené na těchto webových stránkách mají pouze informační a nezávazný charakter, provozovatel negarantuje aktuálnost informací, dostupnost a získání úvěrů nebo jiných finančních a pojistných produktů nebo služeb pro návštěvníka těchto webových stránek. Žádné informace na webových stránkách nejsou závazným návrhem na uzavření smlouvy.