KB Pojišťovna otevírá nový fond Protective 14, garantuje návratnost investic 102 %

Investiční fondy
Investiční fondy

Komerční banka s KB Pojišťovnou otevírají další zajištěný fond Protective, již 14. v řadě. Poprvé v historii garantuje návratnost investic nad úroveň vkladu, konkrétně 102 % (po odečtení správních nákladů). Podle výkonnosti indexu, mohou klienti své finanční prostředky zhodnotit až o 30 %. Fond lze sjednat až do 8. dubna 2022 (nebo do vyprodání zásob). Od spuštění fondu 17. 1. 2022 do konce února 2022 nabízí navíc speciální slevu 25 % na správní náklady.

Fond Protective 14

Spolu se stoupající inflací odborníci stále častěji hovoří o investicích jako jediném způsobu, jak zachovat hodnotu majetku.Peníze na účtech ztrácejí hodnotu. I když banky zvyšují úrokové sazby, rychlost inflace nemají šanci dohnat. Zároveň mají nyní Češi ještě více než kdy jindy obavy jakkoli se svými prostředky nakládat, investice jsou pro náš konzervativní národ stále poměrně rizikové,“ uvádí David Leiss, ředitel oddělení Produktového vývoje KB Pojišťovny.

Řešením proto může být nový zajištěný fond skupiny KB Protective 14. Ten poprvé v historii garantuje vyšší návratnost investic, než je vklad, a to 102 %. Klienti své finanční prostředky mohou zhodnotit až o 30 %.

Nový zajištěný fond Protective 14 investuje v eurozóně v rámci indexu EURO ISTOXX EQUAL WEIGHT CONSTANT 50. Ten je předním evropským indexem akcií největších a nejziskovějších společností v eurozóně, které jsou obchodovány na světových burzách. Index zahrnuje celkem 50 akcií z 8 zemí: Belgie, Finska, Francie, Německa, Irska, Itálie, Nizozemska a Španělska. Každá z akcií má přitom stejnou váhu a v indexu reprezentuje 2 %.

Po část upisovacího období zajištěného fondu Protective 14, konkrétně od 17. 1. do 28. 2. 2022, mají klienti navíc speciální 25% slevu na správní náklady. Nový fond je možné sjednat až do 8. 4. 2022 a jeho splatnost je v roce 2028.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..