Pozvánka na jarní Školu investování 2017 od Fio banky

Škola investování Fio banka
Škola investování Fio banka

Zajímáte se o investování a chcete získat více informací o obchodování na burze? Rádi byste zlepšili své investorské schopnosti? Neváhejte a přihlaste se do jarní Školy investování, kterou zahajuje Fio banka 3. dubna v Liberci a Olomouci. V průběhu následujících měsíců pak můžete navštívit bezplatné semináře po celé České republice.

„Investování na burzách není nic složitého, přesto vnímáme, že pro širokou veřejnost se jedná o velkou neznámou představující často něco tajemného, co je určeno jen bohatým vyvoleným. Naše investiční semináře se snaží tento mýtus vyvrátit. Účastníky provedou základními pojmy z oblasti kapitálových trhů, ukáží jim investování v praxi a pokročilým nastíní další možnosti, kam se posunout a jaké možnosti využít. Obchodování online na burzách je prakticky pro všechny a bez omezení minimální částkou,“

komentuje zahájení Školy investování Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Škola investování pro každého

Finanční vzdělávání je pro Fio banku dlouhodobě prioritou. V její Škole investování se snaží pomoci lidem lépe pochopit a spravovat své osobní finance. Ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM pro vás banka připravila sérii vzdělávacích seminářů z oblasti kapitálového trhu.

Témata jsou určena úplným začátečníkům i zkušenějším investorům. Ať již hledáte alternativu k termínovaným vkladům, máte povědomí o investování, ale chybějí vám zkušenosti, nebo již sami investujete a chtěli byste vědět, jak využít nástroje pro efektivnější obchodování, můžete si přijít rozšířit obzory. Naučí vás investovat nebo lépe využít své investiční schopnosti.

Informace o škole investování:

  • Semináře se konají po celé ČR vždy v podvečerních hodinách
  • Délka semináře je 1,5 až 2 hodiny
  • Vstup na seminář je ZDARMA
Fio banka - skola investovani 2017
Fio banka – škola investovaání 2017

Jarní Škola investování 2017

Pro úplné začátečníky je připraveno téma s názvem „Základy investování na kapitálovém trhu“, kde je na programu seznámení s fungováním trhu a jeho principy. Představíme hlavní zásady racionálního investora, možnosti investování a nejpoužívanější investiční strategie. Součástí semináře je on-line ukázka nákupu či prodeje akcií.

Základy investování na kapitálovém trhu

Pro začátečníky: Chtěli byste začít investovat do akcií a nechcete postupovat metodou pokus-omyl? Přijďte na seminář, kde vám Fio banka vysvětlí nejdůležitější věci, které musí každý racionální investor znát. Dozvíte se, co je to akcie a proč do nich investovat, na kterých burzách je možné obchodovat, jaká mají specifika a segmenty, na co je dobré dávat pozor a proč neexistuje dobrá nebo špatná akciová společnost. Ve druhé části vám představí on-line aplikaci e-Broker, popíší její strukturu a řeknou vám, kde najdete informace, které hledáte. Součástí popisu je i on-line nákup nebo prodej akcií v USA.

Přihláška zde: Základy investování na kapitálovém trhu

Zájemcům o investování v zahraničí je určen seminář „Obchodování na zahraničních burzách“. Zde se dozvíte informace z historie i současnosti zahraničních burz, jaké akcie se obchodují v hlavních zahraničních akciových indexech nebo kolik obchodování na zahraničních burzách stojí. Součástí semináře je představení a popis inteligentních pokynů na burzách v USA a Německu.

Obchodování na zahraničních burzách

Pro začátečníky: Lákají vás zahraniční burzy v čele s USA, Německem a Polskem? Přijďte na seminář, kde vám FIO poví něco z historie i současnosti zahraničních akciových burz, představí vám hlavní akciové indexy a stručně popíší, co dělají společnosti, které se v těchto indexech obchodují. Dozvíte se, kolik obchodování v zahraničí stojí, jak může potenciální zisk ovlivňovat měnové riziko či kde hledat informace o zahraničních akciových společnostech. Součástí jsou rovněž informace o inteligentních pokynech v USA a Německu a také praktická ukázka online nákupu či prodeje akcií na amerických burzách.

Zkušeným investorům je určeno téma „Efektivní krátkodobé obchodování v praxi“, které se věnuje pákovému obchodování s akciemi, spekulacím na pokles jejich kurzu, termínovaným kontraktům a v neposlední řadě také burzovně obchodovaným fondům známým jako ETF. Přijďte si vyslechnout nové vlastnosti úvěru na obchodování s cennými papíry, který je nyní zcela bez poplatků za přistavení a navíc si ho můžete sjednat on-line!

Efektivní krátkodobé obchodování v praxi

Pro pokročilé: Slyšeli jste již o pojmu finanční páka? Pokud ne, nevadí – vše vám vysvětlí a popíší obchodníci Fio banky na praktických příkladech. Představí vám možnosti znásobení investice a způsoby spekulace na pokles cen akcií v ČR i zahraničí. Pokud chcete obchodovat s komoditami, jako je zlato, stříbro, ropa, měď či pšenice a kukuřice, ve druhé části vysvětlí principy obchodování s termínovanými kontrakty – futures. Pokud chcete nakoupit například zlato či ropu a držet i několik let, budou vás zajímat alternativní investiční nástroje.

Přihláška zde: Efektivní krátkodobé obchodování v praxi

Fio banka

Fio banka je česká banka zaměřená na poskytování běžných bankovních služeb bez poplatků a investice do cenných papírů.
Těchto seminářů se může zúčastnit každý zcela zdarma – stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář zde: Přihlaste se!

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..