Domů Banky ČSOB Poštovní spořitelna nově nabízí klientům možnost mít peníze na účtu do 15...

Poštovní spořitelna nově nabízí klientům možnost mít peníze na účtu do 15 minut

Poštovní spořitelna ERA
Poštovní spořitelna ERA

Poštovní spořitelna připravila pro své klienty novinku v procesu podání žádosti o úvěr a jejím následném zpracování. Na konci července tak spustila online půjčky s rychlým vyřízením. Nyní můžou mít klienti Poštovní spořitelny peníze na účtu do 15 minut od zahájení žádosti.

Poštovní spořitelna poskytuje nově půjčky kompletně online

„Zrychlili jsme poskytování půjček v elektronickém bankovnictví. Celá transakce proběhne zcela automaticky, klient může očekávat peníze na účtu do 15 minut od prvního kliknutí do žádosti o půjčku. Výjimkou jsou pouze případy, kdy půjčka musí být z nějakého důvodu manuálně posouzena,“ říká Martin Eyberger, výkonný manažer ČSOB z útvaru Spotřební financování a dodává: „Poštovní spořitelna má velmi zajímavé ceny a velmi férové podmínky pro spotřebitelské úvěry. Pro naše klienty je žádost o půjčku velice jednoduchá, u většiny klientů vyžadujeme naprosté minimum informací. Prakticky neexistuje důvod, proč by náš klient měl jít pro úvěr do jiné banky.“

Novinka se týká poskytnutí účelových i neúčelových úvěrů do 300 000 korun i kreditních karet a kontokorentů. Online půjčka s rychlým procesem vyřízení je dostupná všem klientům, kteří využívají elektronické bankovnictví Poštovní spořitelny. V případě klientů, kteří využívají elektronické bankovnictví nepravidelně nebo vůbec poslouží nová služba jako další motivace, proč začít elektronické bankovnictví používat.

Novým šéfem Poštovní spořitelny se stal Přemysl Hanzelka

Přemysl Hanzelka se stal od 1. července 2017 novým ředitelem Poštovní spořitelny. Jedním z jeho hlavních úkolů v této funkci bude implementace nové strategie, která přichází spolu s červnovým podpisem smlouvy mezi ČSOB a Českou poštou o poskytování finančních služeb na České poště po dobu následujících deseti let.

„Jsem velmi rád, že máme v týmu takové lidi, jako je právě Přemek. Jeho práci znám velmi dobře a nesmírně si vážím jeho profesionality, která jde ruku v ruce se skvělými výsledky. Má v sobě kombinaci píle, letitých zkušeností, strategického myšlení a tahu na branku. Je mu vlastní také lidskost a velký smysl pro férovost. Navíc zná skvěle Poštovní spořitelnu. Na všech plánech, které s ní máme, se osobně podílel, což je naprosto zásadní,“ říká Petr Hutla, člen představenstva a vrchní ředitel ČSOB zodpovědný mimo jiné za Poštovní spořitelnu.

Přemysl Hanzelka – stručná historie v rámci skupiny ČSOB

Přemysl Hanzelka (42 let) pracuje ve skupině ČSOB téměř 19 let, a to především na obchodních pozicích. Deset let pracoval v korporátním segmentu ČSOB, kde se zaměřoval především na akvizice mezinárodních firem. Poté řídil obchodní spolupráci Poštovní spořitelny s Českomoravskou stavební spořitelnou a třetími stranami. Tři roky zastával funkci regionálního ředitele Poštovní spořitelny ve Středních Čechách, kde zodpovídal mimo jiné za Era finanční centra a spolupráci s Českou poštou. V posledních 2 letech pak vedl tým, jehož cílem bylo připravit a vyjednat spolupráci skupiny ČSOB s Českou poštou pro roky 2018–2027.

Přemysl Hanzelka je absolventem právnické fakulty Karlovy univerzity. Mluví anglicky a částečně také německy.

Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a.s.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..