Kód banky 0710

Na této stránce se dozvíte, která banka má kód banky 0710.

Kód banky 0710 má ČNB

Kód banky 0710 má Česká národní banka (užívá se zkratka ČNB).

ČNB je ústřední bankou České republiky a orgánem vykonávajícím dohled nad finančním trhem.

Česká národní banka jako nezávislá instituce pečuje o cenovou stabilitu, dohlíží na finanční systém, podporuje jeho vyvážený rozvoj a zajišťuje hladký oběh peněz a plynulý platební styk.

ČNB je právnickou osobou veřejného práva se sídlem v Praze. Má sedm regionálních zastoupení, která se nachází v Praze, Ústí nad Labem, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Česká národní banka (ČNB)

Poštovní adresa pro celé ústředí:
Na Příkopě 28
115 03 Praha 1

Kontakty:
Telefon: 224 411 111
Fax: 224 412 404
Zelená linka: 800 160 170

Zastoupení ČNB na území ČR
Pokladní hodiny:
pondělí – pátek
7.30 hod. – 11.30 hod.
12.30 hod. – 14.00 hod.
(Praha 7.30 hod. – 14.00 hod. – pouze pokladny pro veřejnost)

Česká národní banka má SWIFT kód CNBA CZ PP.

Doplňující informace o České národní bance

V této části se seznámíte s posláním a funkcí ČNB a s jejími současnými představiteli. Zde je uvedena aktuální organizační struktura české centrální banky a informace o rozkladové komisi ČNB, která je poradním orgánem bankovní rady ČNB pro přípravu rozhodnutí bankovní rady vydávaných ve správním řízení. V podkapitole Hospodaření ČNB naleznete například všechny Výroční zprávy ČNB, Roční zprávy o výsledku hospodaření a Ceník peněžních a obchodních služeb ČNB. Informace o kontaktních číslech, poštovních a elektronických adresách, úředních hodinách, ale také o historii budovy ústředí ČNB jsou k dispozici v podkapitole „Sídlo ústředí ČNB“. Ve fotogalerii jsou umístěny v tiskové kvalitě fotografie současných členů bankovní rady a také fotografie interiéru a exteriéru budovy ústředí ČNB. Toto je jenom základní souhrn zajímavých informací ze světa České národní banky, mnoho dalšího se dozvíte přímo na jejich oficiálních stránkách www.cnb.cz.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..