Kód banky 3050

Hello bank! logo banky
Hello bank! logo banky

Česká národní banka přiděluje jednotlivým bankám, po udělení bankovní licence, kód banky. V tomto článku se dozvíte kdo má kód banky 3050 a také zde naleznete základní informace o této bance.

Kód banky 3050 má Hello bank!

TIP! Velkou Recenzi Hello bank! naleznete zde…

Česká národní banka (ČNB) udělila kód banky 6100 Hello bank! Hello bank! patří mezi nové, moderní banky s nízkými bankovními poplatky.

Banka s kódem 3050

Kód banky 3050

Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je i kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v Hellou bank!, je důležité použít bankovní kód 3050. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server BankovniKod.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

Banka, jenž má kód banky 3050

Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication – Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

Hello banka (Hello bank!) má SWIFT kód BPPFCZP1

TIP! Aktuální zpravodajství o novinkách a produktech Hello bank! naleznete v této sekci!

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..