Investiční skupina DRFG spustila nový ekonomický magazín Peak.cz

Peak.cz - novy ekonomicky magazin DRFG
Peak.cz - novy ekonomicky magazin DRFG

Investiční skupina DRFG brněnského podnikatele Davida Rusňáka představila v lednu 2017 nový on-line ekonomický magazín Peak.cz, který se zaměřuje především na analýzy a komentáře k událostem ze světa velkého byznysu. Vydavatelem je společnost Peak Media, šéfredaktorem je Libor Akrman.

Ambicí magazínu je zpracovávat ekonomická témata v širších souvislostech a s přidanou hodnotou, ať už jde o doplnění kontextu pro českého čtenáře či doplňkovou analýzu.

„Čtenářům Peak.cz přinášíme zajímavé ekonomické informace, kterým se české mainstreamové tituly buď vůbec nevěnují, nebo je zpracovávají pouze zpravodajsky. Důležitá je pro nás kvalita, ne kvantita,“

vysvětluje šéfredaktor Libor Akrman.

Šéfredaktor a autoři Peak.cz

Ten přešel do Peak.cz z tabletového magazínu Dotyk Byznys, jemuž šéfoval. Předtím více než deset let působil ve vydavatelství Economia, kde pracoval jako šéfeditor serveru iHned.cz, šéfredaktor portálu pro malé a střední firmy ProByznys.info a editor Hospodářských novin. Mezi další autory magazínu patří vybraní analytici, externí ekonomové, odborníci či akademici i lidé přímo z byznysu.

Vydavatel klade velký důraz na kvalitu obsahu, komerční aspekt zatím ponechává stranou. Proto se na stránkách Peak.cz nevyskytují žádné reklamy. Všechny články magazínu jsou zdarma ke čtení.

Magazín navržený v čistém designu je rovněž plně uzpůsobený pro prohlížení na tabletech a chytrých telefonech a se čtenáři je kromě webu v kontaktu také na Facebooku Peaku.

Peak.cz není jediné médium, které skupina DRFG vydává, je ale prvním titulem zaměřeným na širší veřejnost. Lifestylový magazín Mezerou, jenž letos vychází už druhý rok, je totiž distribuován výhradně zaměstnancům, partnerům a investorům DRFG.


O investiční společnosti DRFG

DRFG je investiční skupina založená v Brně v roce 2011 Davidem Rusňákem.

Jejím cílem je zhodnocovat kapitál prostřednictvím private equity investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. Zaměřuje se především na investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací. V roce 2016 dosáhl jejich objem 1,5 miliardy Kč, pro rok 2017 jsou plánované investice v objemu 3 miliard Kč. DRFG nabízí dva investiční podílové fondy. Je hlavním partnerem Komety Brno.

Více informací o skupině se dozvíte na DRFG.CZ.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..