Fio banka dál roste, jejich služeb využívá už přes 750 000 klientů

Fio banka - logo
Fio banka - logo

Fio banka, průkopník bezplatných bankovních služeb na českém trhu, překročila začátkem září hranici tři čtvrtě milionu klientů. Jen za letošní rok jich získala přes osmdesát tisíc.

V roce 2010 měla Fio banka padesát tisíc klientů, v roce 2017 jich eviduje již sedm set padesát tisíc, tedy patnáctinásobně více než před sedmi lety.

Fio banka je pátou největší bankou v ČR co do počtu klientů

Banka překonala hranici tři čtvrtě milionu klientů začátkem letošního září a kromě běžných a transparentních účtů nabízí široké portfolio produktů od hypoték a kontokorentů, přes podnikatelské úvěry a platební terminály až po online investování do cenných papírů. Fio banka je v současné době pátou největší bankou v ČR co do počtu klientů. Mezi takzvanými nízkonákladovými bankami pak drží prvenství i v počtu poboček a šíři nabízených služeb. K nim letos přidala například nový kontokorent pro podnikatele.

I přes dlouhodobý růst banka nezdražuje

„Před lety se ozývaly hlasy, že jakmile získáme dostatek klientů, zdražíme. To ale rozhodně není náš styl. Klienti k nám přicházejí stále, více než sto tisíc ročně, a my se pořád držíme strategie běžných bankovních služeb bez poplatků a bez podmínek. Tuto stabilitu naši klienti oceňují a odměnou nám je jejich dlouholetá přízeň i to, že doporučují naše služby svým blízkým a známým. Za to jim patří naše velké poděkování. Máme radost, že se nám podařilo překročit další významný milník v počtu klientů a doufáme, že se nám bude dařit rozšiřovat klientskou základnu i v budoucnu,“ říká Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..