Domů Eventy Skutečný Vlk z Wall Street alias Jordan Belfort, vystoupí poprvé v Praze!

Skutečný Vlk z Wall Street alias Jordan Belfort, vystoupí poprvé v Praze!

Vlk z Wall Street vystoupí v březnu 2018 v Praze!
Vlk z Wall Street vystoupí v březnu 2018 v Praze!

OSVOJTE SI METODY NEJLEPŠÍHO BYZNYS MENTORA NA SVĚTĚ! 

Jordan Belfort, skutečný Vlk z Wall Street přichází poprvé do Prahy, aby vám ukázal, jak můžete dosáhnout maximální úspěch ve svém oboru speciální metodou tzv. Přímkou úspěchu. V dosažení úspěchu totiž nejde jen o to, jak využít své silné stránky, ale i o to, jak využít negativní zkušenosti a udělat z nich obrovskou osobní výhodu.

 Vstupenky a registrace na událost zde: 

Vlk z Wall Street – JORDAN BELFORT & IVO TOMAN

Jordan Belfort alias Vlk z Wall Street

V devadesátých letech Jordan Belfort vybudoval jednu z nejdynamičtějších a nejúspěšnějších organizací, jakou kdy Wall Street vidělo. Díky tomu se stal centrem pozornosti a zapsal se do moderní historie finančnictví. Pak se zapsal do historie podruhé, jako jeden z nejznámějších a nejvíce publikovaných pádů z trůnu.

Z chyb, které udělal a z cen, které zaplatil si vzal velké ponaučení a ze svého pádu a poklesu se znovu objevil jako globálně uznávaná hybná síla s mimořádným obchodním úspěchem. Nyní, jako jeden z nejvytěženějších byznys řečníků této doby pomáhá jednotlivcům i korporacím dosáhnout masivního nárustu prodeje, produktivity a týmové práce. Jeho vlastní prodejní techniky a motivační projevy jsou legendární a ten, kdo je implementuje do svého života a podnikání, získá to, po čem touží – dlouhodobý úspěch.

Jordan Belfort - Vlk z wall street
Jordan Belfort – Vlk z wall street

Jordan změnil tisíce životů k lepšímu. Jeho reference dokazují, že může vzít prakticky libovolného člověka, bez ohledu na jeho minulost, a zmocnit ho k dosažení cílů, po jakých touží.

Díky svým strategiím získal více jak 1.5 miliardy dolarů pro různé společnosti, kterým poskytoval konzultace. Z toho získal u více než 30 společností kontrolní podíly. Jordan je konzultant ve více než 50 společnostech a jeho jméno se objevilo téměr ve všech významných novinách a magazínech po celém světě.

Jeho dvě bestsellerové knihy byly publikovány až ve 22 zemích a byly přeloženy do 18 různých jazyků. Je častým hostem pořadů na CNN, CNBC, hlavních zprávách, a v BBC.

V roce 2013 vyšel film Vlk z Wall Street, který režíroval Martin Scorsese a který pojednává o jeho životě. Jordana Belforta v tomto filmu hraje herec Leonardo DiCaprio.

Vlk z Wall Street – o události

Pouze na tomto eventu budete mít unikátní možnost, slyšet nejen Jordanův životní příběh, ale také zásadní principy toho, jak dokázal z jednoho z největších pádů v byznysové historii, vymodelovat mnohem větší úspěch, než měl v době, kdy vybudoval jednu z největších brokerských firem v USA.

 Vstupenky a registrace na událost zde: 

Vlk z Wall Street – JORDAN BELFORT & IVO TOMAN

https://youtu.be/SpOTKd8SwqY

Nezúčastnit se tohoto eventu by pro vás a vaše podnikání znamenalo, že se ochudíte o reálné lekce, principy a návody, které vám dokážou vydělat miliony.


UPOZORNĚNÍ: NA TENTO EVENT NEBERTE SVÉ DĚTI! 

 • Jedná se o úpřimnou a brutální spověď člověka, který nevyužívá žádné líbivé poučky, citáty a lepivá slova k tomu, aby vás donutil věřit jeho slovům.
 • Přijďte jen tehdy, pokud se skutečně chcete podívat pravdě do očí a zlomit vaz veškerým pochybnostem o svém životě a svých schopnostech.
 • Jordan Belfort si nebere servítky před ústa. Komunikuje narovinu a se 100% úpřimností mnohokrát to, co lidé nechtějí slyšet.

Na eventu se dozvíte: 

 • Proč většina lidí nedosáhne vytoužených úspěchů.
 • Jak překonat 6 limitujících přesvědčení o penězích.
 • Způsoby jak ve svém životě vytvořit skutečné jistoty.
 • Jak využít sílu modelování a mentoringu.
 • Jak masivně zvýšit prodej, uzavírání smluv a svůj příjem.
 • 10 bodů formuly pro získávání více zákazníků a doporučení.
 • 8 hlavních dovedností pro podnikání, prodej a životní úspěch.
 • 4 pravidla podnikání.
 • Jak se stát mistrem skutečného vlivu.
 • Zásadní rozdíl mezi “mít sen” a “mít vizi”.
 • Jak vybudovat okamžité kvalitní vztahy se svým týmem a zákazníky.

A co si myslí o Jordanu herec Leonardo DiCaprio?

Kdo je Jordan Belfort?

Pravdivý příběh skutečného VLKA Z WALL STREET

Věděli jste, že Jordan Belfort:

 • vydělal téměř 50 milionů dolarů za rok už ve svých 26 letech?
 • vedl team přes 1.000 brokerů, kteří pro něho pracovali?
 • získal přes 1.5 miliardy dolarů v investičním kapitálu?
 • získal kontrolní podíly ve více jak 30 veřejně obchodovatelných společnostech?
 • působil jako interní konzultant ve více než 50 společnostech z Fortune 500?

Jordan Belfort se zavázal ukázat vám, jak můžete duplikovat jeho úspěšné strategie, a získat tak masivní úspěch bez toho, abyste se museli obávat neúspěchu.

ŘEČNÍCI

O životě Jordana Belforta byl natočen Hollywoodsky film v hlavní roli s Leonardem DiCapriem – Vlk z Wall Street. Ivo Toman je odborník na marketing, autor 13 knih, 5 videoškolení a 7 motivačních audio CD na téma osobní rozvoj a motivace.

Na co se můžete těšit?

Pouze na tomto eventu (10.03.2018) budete mít unikátní možnost, slyšet nejen Jordanův životní příběh, ale také zásadní principy toho, jak dokázal z jednoho z největších pádů v byznysové historii, vymodelovat mnohem větší úspěch, než měl v době, kdy vybudoval jednu z největších brokerských firem v USA.

Také budete mít příležitost osvojit si účinné techniky pro dosažení dlouhodobého úspěchu v prodeji od marketingového odborníka Iva Tomana.

Nezúčastnit se tohoto eventu by pro vás a vaše podnikání znamenalo, že se ochudíte o reálné lekce, principy a návody, které vám dokážou vydělat miliony.

 Vstupenky a registrace na událost zde: 

Vlk z Wall Street – JORDAN BELFORT & IVO TOMAN

08:00 – 10:00

Registrace účastníků

Registrace účastníků bude probíhat formou kontroly BAR kódů v rámci elektronických vstupenek.

10:30 – 12:00

Ivo Toman – Instinkt zabijáka v prodeji

Nejlepší a nejpopulárnější český řečník, odborník na marketing a autor bestsellerů Ivo Toman vám představí účinné, praktické a rychle aplikovatelné techniky pro dosažení dlouhodobého úspěchu v prodeji ve své přednášce s názvem Instinkt zabijáka v prodeji.

13:00 – 14:30

Jordan Belfort – 1 blok

Jordan Belfort vystoupí živě na pódiu a na základě svých vlastních, velmi bohatých zkušeností, odhalí princip své vlastní „Metody přímého přesvědčování“ se kterou dokázal vydělat miliony dolarů nejen on, ale i společnosti a jednotlivci, kteří tuto metodu aplikovali.

15:00 – 16:30

Jordan Belfort – 2 blok

V tomto bloku Jordan Belfort odhalí jak přesně můžete tuto metodu využít i vy a speciálně na našem trhu. Také vám názorně ukáže, jak můžete duplikovat jeho úspěšné strategie, a získat tak masivní úspěch bez toho, abyste se museli obávat neúspěchu.

16:45 – 17:15

Křest nové knihy

Křest nové knihy Jordana Belforta – Cesta Vlka, která se stala bestsellerem ještě před tím, než vyšla z tiskárny.

17:45 – 19:00

Meet and Greet

Autogramiáda, focení a Meet and Greet setkání s Jordanem Belfortem osobně.

Jordan Belfort je dokonalým příkladem kombinace transformačních kvalit, ambicí a tvrdé práce. V tomto ohledu je to motivátor bez konkurence. Znám Jordana už léta a byl jsem v jeho společnosti mnohokrát. Nic mě však nezasáhlo tak, jak jeho veřejné vystoupení.

Leonardo DiCaprio

Herec, světová celebrita

 Vstupenky a registrace na událost zde: 

Vlk z Wall Street – JORDAN BELFORT & IVO TOMAN

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..