Zoohit.cz – recenze a hodnocení obchodu s krmivem a vybavením pro domácí mazlíčky

Zoohit recenze a zkušenosti zákazníků
Zoohit recenze a zkušenosti zákazníků

Seznamte se se zoohitem aneb představení společnosti!

Milujete své domácí mazlíčky nade vše a neuběhne ani jeden den, kdy byste se nestarali o jejich blaho a spokojenost? Pro Zoohit není nic důležitějšího, než Vám i Vašim milovaným zvířátkům toto přání splnit!

Ploutve, křídla nebo tlapky – pro Zoohit nejsou žádné potřeby tak důležité jako potřeby Vašich mazlíčků. A protože ví z vlastní zkušenosti, jak vyčerpávající je hledání vhodného krmiva a příslušenství, jako jsou například hračky, doručí vše, co Váš mazlíček potřebuje pohodlně až k Vašim dveřím.

Doručení krmiva, podestýlky nebo sena, dokonce ani akvária, pro Zoohit nepředstavuj žádný problém. Můžete se tak rozloučit s nošením těžkých nákupů ze supermarketu.

Zoohit prémiová krmiva pro psy a kočky

Nad Zoohit bohatou nabídkou krmiv se Vám rozbuší srdce a žaludek:

 • Granule: Suchá krmiva pro kočky nebo psy ve formě keksů nebo granulí. Jsou přizpůsobeny individuálním potřebám Vašeho mazlíčka a tvoří základ vyvážené stravy.
 • Konzervy: Lahodná mokrá krmiva pro kočky nebo psy jako krmiva kompletní nebo doplňková s vysokým obsahem tekutin, pro vyváženou stravu Vašeho domácího mazlíčka – zajišťují optimální přísun všech základních živin a tekutin.
 • Pamlsky: Ať už se jedná o zábavu nebo výchovu a výcvik Vašeho milovaného mazlíčka, Zoohit snacky nabízejí zábavné žvýkání pro psy, kočky a malá zvířata. Zvláště Zoohit malé snacky jsou ideální jako odměna při výcviku.
 • Doplňky stravy: Zoohit doplňky stravy pokrývají všechny nedostatky vitaminů a živin, aby Vašemu mazlíkovi nic nechybělo.
 • BARF: Přírodní syrové krmivo pro psy, inspirované původními stravovacími návyky vlků, se syrovou zeleninou, ovocem a masem.
Zoohit krmivo a granule
Zoohit krmivo a granule

Příslušenství pro šťastný a pestrý život Vašeho domácího mazlíčka, to je Zoohit!

Zoohit doplňky pro zábavu a pohyb

Kromě krmiv a snacků nesmíme samozřejmě zapomenout ani na zábavu a pohybové aktivity Vašeho mazlíčka. Útulné místo na spaní, misky na krmivo a zábavné hračky pro kočky nebo psy jsou pro šťastný život Vašeho zvířátka velmi důležité a neměli byste na ně v žádném případě zapomínat.

To je důvod, proč na zoohit naleznete rozmanitý výběr zábavných doplňků a potřeb, pomocí nichž můžete Vašeho milovaného mazlíčka nejen transportovat, ale také vychovávat a cvičit. A aby nechyběla skvělá zábava, nabízíme také různé zábavné hračky, s nimiž se Váš miláček zabaví a uvolní. Mladý nebo starý – u nás naleznete příslušenství pro všechny věkové kategorie!

Věděli jste, že..?

 • Každý den se o Vaše potřeby stará více než 600 zaměstnanců ve více než 13 městech společnosti Zoohit.cz
 • Téměř v každém patře sídla společnosti v německém Mnichově pracovní dny zpestřují roztomilí kancelářští psi a kočky
 • Pro zoohit pracují zaměstnanci s více než 60 národnostmi z celého světa i vesmíru
Zoohit.cz psi a kočky
Zoohit.cz psi a kočky

Zoohit exkluzivní značky 

Se Zoohit exkluzivními značkami nabízí kvalitní krmiva a snacky pro psy, kočky, malá zvířata a ptáky, stejně jako perfektní steliva pro každou kočku. Zoohit krmiva jsou optimálně přizpůsobena různým potřebám a požadavkům a mají neodolatelnou chuť!

Všechny Zoohit produktové řady jsou neustále rozšiřovány a je testována jejich kvalita, aby Vám a Vašemu domácímu mazlíčku poskytly komplexní a vhodnou stravu. Suchá krmiva, konzervy nebo snacky, doplňková krmiva nebo kompletní krmiva: Zoohit exkluzivní značky nabízejí pestrý, vysoce kvalitní, zdravý a především lahodný sortiment!

Aby Zoohit Vašemu mazlíčkovi nabídl optimální krmivo, je každý Zoohit produkt vyráběn podle přesně dané receptury a obsahuje odpovídající kombinaci živin přesně podle potřeb Vašeho zvířete – bez jakýchkoliv přísad. To zaručuje náš vývojový tým veterinářů a odborníků na výživu.

Přednosti Zoohit exkluzivních značek v krátkém přehledu: 

 • Neobsahují sóju ani cukr
 • Neobsahují umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky
 • Kompletní a odpovídající výživa
 • Rozmanitý, kvalitní sortiment
 • Nejen zdravé, ale také velmi chutné
Značkové krmivo pro psy Zoohit
Značkové krmivo pro psy Zoohit

Zoohit podporuje ochranu zvířat

Pravidelné dary na ochranu zvířat pro nás představují zvláštní příležitost poskytnout podporu zvířatům, která nemají domov a potřebují pomoc. Přesto, že organizace na ochranu zvířat nedisponují dostatkem finančních prostředků, neúnavně se snaží zvířata osvobodit z nevhodných životních podmínek a umožnit jim spokojený život za dohledu ochránců zvířat.

Společnost zoohit se dlouhodobě podílí na podpoře těchto neziskových organizací a kromě základních potravin poskytuje zvířatům v nouzi také zábavné hračky a další potřeby. V roce 2017 s Vaší pomocí mohli darovat úžasnou částku ve výši 197 000 EUR na dobré životní podmínky zvířat a ulehčili život některým zvířatům, než našla stálý domov.

Zoohit ptaci
Zoohit ptaci

Zoolove pro všechny zviřátka 

Chcete také udělat něco dobrého pro zvířata v nouzi s každým nákupem v obchodě zoohit? Pak se připojte k zoolove-rodině a darujte 10 % z kupní ceny (bez DPH) výrobků zoolove organizacím na ochranu zvířat. S Vaší pomocí se mohou výrazně zlepšit životní podmínky některých našich milovaných čtyřnohých přátel. Z výrobků zoolove bude profitovat nejen Vaše zvíře, ale také jeho zvířecí sourozenci.

Bonusový program zoohit

Sbírat bonusové body ZOOHIT se vyplatí! Snadno a rychle body vyměníte za různé odměny.

Krátký přehled pravidel sbírání bodů:

 • Za každých 25,00 Kč hodnoty Vaší objednávky odbržíte jeden bod. Pokud není po vydělení počet bodů celé číslo, budou body standardně zaokrouhleny nahoru od desetinné hodnoty 0,5 (např.: za objednávku v hodnotě 232,50 Kč získáte 9 bodů a za objednávku v hodnotě 245,00 Kč získáte 10 bodů).
 • Body budou na Vaše konto připsány teprve po té, kdy Vaši objednávku kompletně uhradíte a zoohit Vaši platbu přijme. Z technických důvodů bude dojití platby na Vašem bodovém kontě zaznamenáno cca jeden den po jejím obdržení.
 • Pakliže dojde ke snížení účtované částky za určitou objednávku (např. kvůli chybné dodávce nebo vrácení zboží), budou připsány body pouze za zbylou a zaplacenou část takové objednávky. 
 • V rámci určitých akcí může zoohit přidělit extra body, které Vás ještě rychleji přiblíží k Vaší vysněné prémii. Tyto akce budou na zoohit webových stránkách včas oznámeny.

Bonusové body na dobré účely

Pomoci můžete také prostřednictvím bonusových bodů, které můžete přeměnit na dary pro charitativní účely. 1 bonusový bod = 25 Kč a bude připsán přímo příslušným sdružením na ochranu zvířat. Ta mohou za shromážděné peníze nakupovat potřebné krmivo a odpovídajícím způsobem se o zvířata postarat. Vám tímto nevznikají žádné další náklady!

Slevy Zoohit pro chovatele

Stále více chovatelů se dostává na hranici svých finančních možností, pokud se jejich svěřencům narodí potomci a je potřeba zajistit vhodnou stravu a další potřeby. A protože zdravá a šťastná zvířata jsou pro nás důležitá, získají od nás členové našeho programu pro chovatele speciální slevu ve výši 8 % na všechny objednávky nad 2 500 Kč.  Aby byli potomci Vašich domácích mazlíčků šťastní a zdraví – aniž by se museli vzdát hraček a dalšího příslušenství.

Zoohit slevy, akce & bonusy
Zoohit slevy, akce & bonusy

Slevy pro útulky a spolky na ochranu zvířat

Zoohit si cení práce spolků na ochranu zvířat a útulků a chceme ji také podpořit exkluzivní slevou pro organizace na ochranu zvířat. I přesto, že tyto organizace trpí nedostatkem finančních prostředků, zajišťují pro každé jednotlivé zvíře základní životní potřeby, aby mohlo být později předáno do rukou nového majitele.

Vaše výhody při každém nákupu na Zoohit:

Newsletter Zoohit

Informujeme Vás o výhodných nabídkách, vzrušujících nových produktech a speciálních akcích, slevových kuponech a dárcích. Přihlašte se k odběru Zoohit 100% bezplatného a nezávazného informačního bulletinu a buďte informováni o aktuálních nabídkách. Nenechte si ujít Zoohit týdenní nabídky za skvělé ceny! Při registraci do newsletteru získáte okamžitě 100 bonusových bodů do jejich bonusového programu.

Sbírejte body na Zoohit a získejte odměny!

Získejte bonusové body s naším bonusovým programem zoohit a získejte zdarma produkty v našem obchodě za bonusové body! Jak to funguje? Za každých 25 Kč hodnoty Vaší objednávky obdržíte jeden bonusový bod. Bonusové body Vám budou připsány po obdržení platby a mohou být vyměněny v našem obchodě za vybrané odměny. Bonusový program je zcela zdarma a bez závazků.

Doporučte Zoohit přátelům a získejte dárek!

Pokud máte rádi zoohit stejně jako Zoohit, neváhejte je doporučit! Zašlete odkaz s pozvánkou k nákupu s 10% uvítací slevou Vašim přátelům a známým a získejte od Zoohit jako poděkování 350 bonusových bodů na Váš bonusový účet. Zajistěte si svůj malý dárek a doporučte obchod zoohit.

Magazín zoohit a Zoohit komunita

Objevte zoohit magazín a získejte aktuální a zajímavé informace o péči o Vašeho domácího mazlíčka. Ať už se jedná o psy, kočky, vodní živočichy nebo drobné zvířectvo, zoohit magazín se věnuje všem živočišným druhům a bezplatně poskytuje odborné informace pro další vzdělávání. Abyste byli vždy optimálně informováni a mohli každý den rozšiřovat své znalosti a byli schopni lépe reagovat na potřeby svého mazlíčka.

Připojte se k Zoohit komunitě na sociálních sítích a spojte se s dalšími milovníky zvířat. Sdílejte fotky Vašich mazlíčků na stránkách, jako je Facebook, či Instagram, a udělejte ze svého mazlíka mediální hvězdu. Připojte se zdarma ještě dnes a buďte první, kdo se dozví o nových soutěžích.

Zoohit granule pro psy
Zoohit granule pro psy

Slevový kupón Zoohit

Vložte kód kupónu do políčka „Kód kupónu“ ve Vašem nákupním košíku. Klikněte na políčko „Uplatnit“ a kupón bude zohledněn v objednávce.

 • Zkontrolujte, zda jste kupón napsali správně a zda zkopírovaný kód neobsahuje mezery
 • Pokud je hodnota objednávky nižší než hodnota kupónu, propadne zbytek částky kupónu
 • Na 1 objednávku lze uplatnit pouze 1 kupón
 • Kupón nelze uplatnit zpětně na předchozí objednávku

Platební metody

Zoohit přijímá následující typy plateb:

 • Dobírka
 • Platba platební kartou (Visa, MasterCard)
 • PayPal
 • Platba bankovním převodem

zoohit si vyhrazuje právo v individuálních případech či v případech závisejících na určitém způsobu doručení zvolit pro zákazníka jeden konkrétní typ platby.

Platba bankovním převodem
Pokud si zákazník přeje platbu bankovním převodem, zaplatí do 7 dnů po obdržení potvrzení objednávky požadovanou částku na níže uvedené konto (všechny potřebné údaje obdrží zákazník i v automatickém emailu). Upozorňujeme, že převod peněz může trvat dle bankovního institutu 2-4 pracovní dny. Bankovní spojení pro české zákazníky je:

zooplus AG
Commerzbank pobočka Praha
č.ú. 006218-0010457493
kód banky: 6200

IBAN: CZ8962000062180010457493
SWIFT/BIC: COBACZPX

Platba na dobírku
Tato platba je možná pouze prostřednictvím České pošty. Zoohit si vyhrazuje právo v určitých případech akceptovat pouze určité druhy plateb. Platba posíláním hotovosti či šeků není možná.

Platba platební kartou
Při placení platební kartou bude částka stržena z účtu zákazníka během jednoho týdne po odeslání zboží. K dispozici jsou Vám MasterCard a VISA.

PayPal
Jedná se o online platbu, jejíž výhodou je, že náš systém platbu zaznamená okamžitě a Vaše objednávka je tak vyexpedována většinou do 24 hodin. 

Prosíme kontaktujte zákaznický servis pro více informací, nebo pokud máte jakýkoliv dotaz.

Zoohit krmivo pro ptáky
Zoohit krmivo pro ptáky

Právě jste dočetli nejobsáhlejší recenzi Zoohit.cz na českém internetu a poprosíme i vás o zkušenosti se zoohit dole v komentářích, děkujeme!

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..