Fio banka vydala dva nové spoty, Jakub Kohák kosmonautem a Daniel Dangl nová tvář banky na Slovensku

Fio banka - Jakub Kohák a Daniel Dangl jako kosmonautiv novém spotu Fio banky
Fio banka - Jakub Kohák a Daniel Dangl jako kosmonautiv novém spotu Fio banky

Fio banka pokračuje v reklamní kampani Nad e-maily diváků dvěma novými spoty na účet, který umožňuje posílat europlatby na Slovensko zdarma, a hypotéku bez poplatků. V obou se představí opět Jakub Kohák i koza Vlasta a nově také Daniel Dangl.

Kosmonaut Jakub a první kozonautka Vlasta přistáli na Zemi v novém spotu Fio banky, aby ohlásili, že platby v eurech létají mezi Českem a Slovenskem zdarma. Využívat to mohou neomezeně všichni její klienti s běžným účtem. Dvojici hrdinů doplnil nově slovenský herec a moderátor Daniel Dangl, který se zároveň stal tváří Fio banky na Slovensku, kde kampaň odstartuje v září. Ve spotu na hypotéku hledá Vlasta ideální bydlení na dobré adrese. Díky Fio hypotéce s možností předčasného splacení zdarma si svůj sen snadno splní a ještě potká nové přátele.

„Pokračujeme v nastoleném duchu kampaně a hravě, zábavně a pro někoho možná provokativně propagujeme osobní účet s výhodným československým platebním stykem a hypotéku bez poplatků. Před lety jsme si řekli, že nechceme být nudnou bankou, a v komunikaci se toho držíme. Nové spoty nejsou výjimkou. Věříme, že diváky budou bavit stejně, jako baví nás,“ komentuje spuštění další reklamní vlny Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Fio banky.

Oba třiceti vteřinové spoty poběží na televizních stanicích Prima Group a Óčko Group od 14. 8. 2017 do konce září. Autorem je Pavel Sobek, producentem je agentura Savage. Kampaň doplní pět patnácti vteřinových videí určených pro online a sociální sítě, bannerová a PPC reklama.

Nové reklamní spoty Fio banky

Spot Kozí ulice

Vlasta hledá ideální bydlení na dobré adrese. Díky Fio hypotéce bez poplatků si svůj sen snadno splní a ještě potká nové přátele. A možná i lásku…

Spot na hypotéku bez poplatků na YouTube.

Spot Kosmonauti

Kosmonauti Jakub Kohák, Daniel Dangl a první kozonautka Vlasta přistáli na Zemi, aby ohlásili, že platby v eurech létají mezi Českem a Slovenskem zdarma.

Spot na účet s platbami na Slovensko zdarma na YouTube.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..