Allianz získala v soutěži Nejlepší pojišťovna počtvrté v řadě zlato mezi inovátory. Celkově už jich má sedm

V soutěži Nejlepší pojišťovna roku 2019 dnes získala první místo v kategorii Pojišťovací inovátor Allianz pojišťovna za novou komunikační platformu Allianz NaDotek.

V soutěži Nejlepší pojišťovna roku 2019 dnes získala první místo v kategorii Pojišťovací inovátor Allianz pojišťovna za novou komunikační platformu Allianz NaDotek, která umožňuje sdílení obrazovky s klientem. V jedenáctileté historii této soutěže už zvítězila posedmé a stala se tak bezkonkurenčně nejvíce inovativní pojišťovnou poslední dekády. Pojišťovacího inovátora navíc získala počtvrté v řadě. Současně si odnesla i bronzovou medaili v kategorii Nejlepší neživotní pojišťovna roku 2019.

Před třemi roky slavila pojišťovna v rámci Inovátora úspěch s životním pojištěním Rytmus risk, před dvěma s autopojištěním se sazbami podle ujetých kilometrů a vloni s aplikací Allianz CZ. Letos tak znovu potvrdila pozici lídra v dalším směřování českého pojišťovnictví.

Tip na článek: Hodnota značky Allianz vzrostla o 12 procent, společnost je světovou jedničkou mezi pojišťovnami

Díky komunikační platformě NaDotek dokáže Allianz zvýšit přehlednost, transparentnost a důvěryhodnost projednávaných informací. Klient není odkázaný na pouhý popis po telefonu a současně není nucen nikam cestovat. Vše vidí před sebou na obrazovce počítače, notebooku nebo ipadu. Mnohem lépe se tak orientuje v nabízených produktech a službách.

Jednoduchost, přehlednost, transparentnost

Allianz NaDotek velmi JEDNODUŠE, pouhým jedním kliknutím, propojí obrazovku klienta s obrazovkou zástupce Allianz. Oba se tak mohou ve stejnou chvíli dívat na dokument, o kterém hovoří. Stačí k tomu pouze klientova e-mailová adresa. Bez nutnosti stahovat nebo instalovat jakýkoliv další software.

Klient i zástupce pojišťovny mohou poklepáním na konkrétní části dokumentu zcela PŘEHLEDNĚ projednávat konkrétní pasáže společného textu. Tato komunikační platforma jim to umožňuje. Je opravdu „na dotek“.

Po celou dobu komunikace má klient na obrazovce také fotografii a telefonní číslo zástupce Allianz, se kterým společné dokumenty probírá. Není to pro něho anonymní volající, ale DŮVĚRYHODNÝ průvodce světem pojištění.

Allianz
Allianz získala v soutěži Nejlepší pojišťovna počtvrté v řadě zlato mezi inovátory

Odpadá následná e-mailová komunikace, přehazování souborů a nekonečné doplňující telefonáty. Sdílené obrazovky umožní projednávané věci RYCHLE dotáhnout během jednoho hovoru a k oboustranné spokojenosti.

Vidět znamená věřit. Sdílené obrazovky zvyšují TRANSPARENTNOST informací a pomáhají klientům pochopit všechny produkty a služby. Vysoké bezpečnostní standardy komunikační platformy NaDotek zajišťují ochranu soukromí a osobních údajů.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..