Zvýhodněná úroková sazba 1,58 % přinesla Trinity Bank za první dva týdny už více jak miliardu korun na vkladech

Trinity Bank spořící účet
Trinity Bank spořící účet

Trinity Bank uvedla před dvěma týdny nabídku nejvýhodnější úrokové sazby na českém bankovním trhu 1,58 % p.a. bez omezujících podmínek pro prvních 8 000 nově založených spořicích účtů Výhoda+, spolu s ní nabídla i nové zjednodušené online rozhraní pro sjednání účtu. Jen za první dva týdny vybrala na vkladech už přes 1 miliardu korun a eviduje více jak 2 000 nově založených účtů.

Více jak dva tisíce nově založených spořicích účtů za pouhé dva týdny výrazně předčilo naše očekávání. Věřím, že tomu napomohlo i zjednodušení celého procesu online založení, kde klient vyplňuje opravdu jen několik nezbytných údajů, vše ostatní za něj pak dořešíme my,“ uvádí zakladatel banky Radomír Lapčík. A dále doplňuje: „Cílem Trinity Bank je poskytovat klientům dlouhodobě nadstandardní podmínky pro zhodnocení jejich úspor a nabízet vždy špičkový produkt s atraktivní sazbou. Projevený zájem klientů nás utvrzuje v tom, že tato cesta je správná.“

Založení nového účtu online je velmi jednoduché, klientsky přívětivé a trvá jen několik minut, a právě proto online žádosti tvoří velkou část nově zakládaných účtů v Trinity Bank.

O Trinity Bank a.s.

Trinity Bank působí na finančním trhu více jak 23 let a vznikla transformací Moravského Peněžního Ústavu. Za poslední účetní období vykázala zisk přes 51 milionů korun a je dlouhodobě zisková. Má více jak 11 000 klientů a bilanční suma přesahuje již 10 miliard korun. Jen v letošním roce vybrala Trinity Bank na vkladech od nových i stávajících klientů více jak 2,1 miliardy korun.

Trinity Bank se specializuje na privátní a korporátní bankovnictví, u soukromých osob se zaměřuje především na vkladové a spořicí produkty, které nabízejí nadstandardní zhodnocení úspor. Aktuálně nabízí Trinity Bank jeden z nejvýhodnějších spořicích účtů na trhu, produkt Výhoda+ s úrokovou sazbou 1,58 % p. a. bez podmínek a omezení.

1 KOMENTÁŘ

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..