VidaXL recenze a představení jednoho z největších e-shopů s vybavením pro dům, byt a zahradu v Česku

vidaxl.cz recenze

V dnešní době, kdy online nákupy nabývají na popularitě, je důležité najít spolehlivý a dobře zásobený e-shop. Jedním takovým místem může být vidaXL.cz, který nabízí širokou škálu výrobků pro různé potřeby a zájmy. V této recenzi se podíváme na to, co vidaXL.cz prodává, pro koho jsou jejich produkty určeny a jaké jsou výhody a nevýhody nakupování na tomto online obchodu.

Obchod můžete navštívit kliknutím zde

Vidaxl.cz a Vidaxl.sk je mezinárodní internetový prodejce z Holandska, který je úspěšný i na českém a slovenském trhu. Proslavil se především prodejem relativně kvalitního a cenově dostupného nábytku pro širokou veřejnost. Najdete zde rozsáhlou škálu zboží pro dům, byt i vaši zahradu a to nářadí a vychytávky pro domácí kutily, hračky, chovatelské potřeby, fotografickou techniku, přípravky pro zdraví a krásu nebo zahradní altány a slunečníky. Obchod je doplněn i o textilní oděvy a oblečení pro děti i dospělé.

Představení e-shopu VidaXL

vidaXL je mezinárodní online prodejce, se sídlem v Nizozemsku, ve městě Venlo. Nabízí překvapivě veliký výběr produktů z široké škály kategorií, jako jsou dům a zahrada, nábytek, sportovní potřeby a mnoho dalšího – vybere si zde opravdu každý.

„Naším cílem je, aby naše produkty byly cenově dostupné co největšímu počtu zákazníků.“

V roce 2006 dva mladí holandští podnikatelé začali prodávat po internetu, tehdy ještě v malém měřítku a na jednom lokálním e-shopu. Jejich způsob prodeje měl však velký úspěch a rychle se začal zvětšovat a rozšiřovat. V tomto období masivního růstu vznikla i nynější značka a logo firmy – vidaXL a pod tímto jménem začali podnikatelé vyrábět svoje vlastní produkty. Počet zboží a produktů rostl skokovým tempem, a proto se rozhodli udělat další logicky navazující krok a tím byla expanze do celé Evropy.

Obchod můžete navštívit kliknutím zde!

Vidaxl.cz eshop s vybavením pro byt, dům a zahradu
Vidaxl.cz eshop s vybavením pro byt, dům a zahradu

Jejich produkty byly brzy oblíbené po celém Holandsku, a tak začali expandovat i do dalších zemí, kde začali s prodejem na internetu. Hlavním konceptem celého projektu je výroba a prodej vlastních výrobků za nízkou cenu, která potěší zákazníky.

Začali tedy prodávat i v dalších evropských zemích prostřednictvím vlastních internetových obchodů lokalizovaných pro daný trh. Klíčem jejich úspěchu bylo získávání a vytváření nové a neotřelé nabídky produktů a nabízení těchto výrobků všem zákazníkům za konkurenceschopné ceny. Neustále však hledají nové cesty ke snižování nákladů i v dnešních dnech, aniž by ubírali z nároků na kvalitu nebo dlouhodobou udržitelnost.

VidaXL.sk recenzie
VidaXL.sk recenzie

„Naše výrobky a zboží prodáváme zákazníkům ve 27 evropských zemích, ve Spojených státech amerických a v Austrálii. Ale chceme se rozšiřovat i dál a oslovit ještě více zákazníků. Ve všech zemí, ve kterých působíme, nabízíme svým klientům zákaznický servis v jejich mateřském jazyce.“

Představení e-shopu v angličtině na Youtube

Přehled zboží a produktů na VidaXL.cz

Společnost VidaXL pravidelně provádí průzkumy trhu a zjišťuje, jaké zboží a produkty jsou mezi zákazníky nejvíce žádané. Jakmile zjistí a určí současné trendyjednají přímo s výrobními továrnami, které tyto produkty produkují, a poté je nakupují hromadně a přímo od zdroje. Stojí za tím právě tento zdlouhavý proces, který VidaXL umožňuje ovlivnit design a balení produktů a optimalizovat tak celý proces výroby. Na závěr se to odráží i ve výhody pro koncového spotřebitele, který zaplatí za tyto výrobky velmi rozumnou a konkurenceschopnou cenu.

Obchod můžete navštívit kliknutím zde

Co prodávají? VidaXL.cz nabízí široký sortiment zboží v následujících kategoriích:

 1. Nábytek: židle, stoly, skříně, postele, matrace, zahradní nábytek a další.
 2. Domácnost a dekorace: osvětlení, závěsy, koberce, úložné boxy, zrcadla a další.
 3. Zahrada a kutilství: zahradní nářadí, bazény, grily, skleníky, zahradní dekorace a další.
 4. Sport a volný čas: fitness zařízení, kempinkové vybavení, hračky, hudební nástroje a další.
 5. Elektronika: audio a video zařízení, domácí spotřebiče, klimatizace, chytré domácnosti a další.
 6. Zdraví a krása: masážní přístroje, kosmetické přípravky, hygienické potřeby a další.
 7. Dětské zboží: dětský nábytek, hračky, kočárky, autosedačky a další.

Pro koho je tento sortiment především určen?

VidaXL sortiment je určen pro širokou škálu zákazníků. Ať už jste mladý pár, který se právě nastěhoval do nového bytu, rodina s dětmi hledající vybavení pro svůj domov, zahrádkář nebo kutil, sportovec nebo milovník hudby, vidaXL.cz nabízí něco pro každého. Díky širokému výběru zboží a konkurenceschopným cenám je tento e-shop vhodný pro osoby s různým rozpočtem.

VidaXL vlastní také továrnu, kde vyrábí několik typů nábytku z dřevotřísky. Celý výrobní proces těchto produktů kontrolují ještě více, a to je opět důvod, že zákazníkům mohou nabídnout velmi příznivou cenu.

VidaXL skandinávský styl
VidaXL skandinávský styl

obchodě VidaXL zakoupíte dřevěný nábytek do celého domu / bytu včetně kvalitních jídelních stolů a židlí, pohodlná křesla, gauče a masivní postele s příslušenstvím. Dále zde seženete vše potřebné na péči o dům i zahradu, průmyslové zboží, sportovní náčiní a chovatelské potřeby pro vaše mazlíčky.

Dále tu najdete sekce vozidla a součástky, obchod a průmysl nebo elektronikaKojenci a batolata mají také své oddělení, kde nic nechybí. Nesmíme zapomenout ani na vlastní kolekci oblečení VidaXL. Ač je to opravdu velké množství výrobků, společnost Vidaxl si zakládá na velmi šetrném přístupu při výrobě a udržitelném rozvoji pro společnost, přírodu i naši planetu.

VidaXL nábytek
VidaXL nábytek

Poskytované služby & doprava, platba, reklamace

Platit můžete platební kartou, bankovním převodem, přes ePlatbu nebo službou PayPal. Doprava a vrácení zboží jsou vždy zdarma. Dopravu zajišťují nasmlouvaní mezinárodní přepravci v konkrétním státě. Na Vidaxl.cz můžete uplatnit slevové kódy a kupony pokud zrovna jsou nějaké v nabídce obchodu. Na jednu objednávku můžete vždy použít pouze 1 slevový kupon.

Obchod můžete navštívit kliknutím zde

„Náš zákaznický servis je vynikající. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se produktu, dopravy nebo platby, náš tým zákaznických služeb je vždy připravený vám pomoci, a to ve vašem rodném jazyce.“

Vidaxl - nábytek, stoly, židle, sedací soupravy
Vidaxl – nábytek, stoly, židle, sedací soupravy

VidaXL doprava

Obchod VidaXL využívá tyto formy dopravy:

 • Vlastní doprava
 • + Doprava zdarma na všechny produkty
 • Vrácení zboží jsou vždy zdarma

> Váš nákup přímo od vidaXL.cz:

Vlastní produkty zasílají ve spolupráci s více dopravci. Konkrétního dopravce volí v závislosti na množství nebo typu produktů, které jste zakoupili, a na místě doručení neboli zadané doručovací adrese. Níže naleznete seznam těchto dopravců:

Balíky: DPD
Palety: Raben

> Váš nákup od externího prodejce

Externí prodejci mohou použít jednu z mnoha přepravních metod. Jakmile je objednávka odeslaná, informace o sledování zásilky zadané externím prodejcem se objeví na stránce objednávky na vašem účtu vidaXL a v e-mailu s potvrzením zásilky.

Pokud chcete vědět, jaký dopravce doručí vaši zásilku už před zadáním objednávky, kontaktujte přímo externího prodejce prostřednictvím kontaktního formuláře na stránce produktu.

Platba za zboží na vidaxl:

 • Platební karty (Visa, Mastercard)
 • Bankovní převod
 • TrustPay
 • PayPal
 • Bitcoin (snad už brzy! 🙂

Reklamace objednávky

K reklamaci objednávky se na webu vidaxl uvádí toto:

„Doprava a vrácení zboží jsou vždy zdarma. A pokud se něco pokazí (jsme nakonec jenom lidé, kteří také chybují), slibujeme, že problém vyřešíme k vaší spokojenosti.“

Výhody nákupu na VidaXL

 1. Široký výběr zboží: VidaXL.cz nabízí tisíce produktů v různých kategoriích, což zákazníkům umožňuje najít přesně to, co hledají, a to vše na jednom místě.
 2. Konkurenceschopné ceny: VidaXL.cz je známý pro své cenově dostupné produkty, které se snaží nabídnout za co nejnižší cenu, aniž by byla narušena kvalita.
 3. Časté slevy a akce: E-shop pravidelně nabízí slevy, akční ceny a výprodeje, což zákazníkům umožňuje ušetřit peníze na svých nákupech.
 4. Rychlé dodání: VidaXL.cz se pyšní rychlým dodáním svých produktů, což zákazníkům umožňuje rychle obdržet své zboží. Dodací lhůty se mohou lišit podle dostupnosti zboží a místa doručení.
 5. Spolehlivá zákaznická podpora: E-shop nabízí zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu, chatu nebo telefonu, což zákazníkům umožňuje snadno řešit případné problémy nebo dotazy týkající se jejich nákupu.
 6. Bezpečné platební metody: VidaXL.cz akceptuje různé platební metody, včetně platebních karet a PayPalu, což zákazníkům umožňuje vybrat si metodu, která je pro ně nejpohodlnější a nejbezpečnější.

Obchod můžete navštívit kliknutím zde!

Nevýhody nákupu na VidaXL

 1. Kvalita některých produktů: Ačkoli vidaXL.cz nabízí širokou škálu výrobků za konkurenceschopné ceny, někteří zákazníci si stěžovali na nižší kvalitu některých produktů. Je důležité pečlivě číst recenze a popisy produktů, abyste měli jistotu, že dostanete to, co očekáváte!
 2. Návraty a reklamace: Někteří zákazníci zmiňují, že proces vrácení zboží nebo řešení reklamací může být někdy zdlouhavý a komplikovaný. Nicméně, většina zákazníků má s tímto procesem pozitivní zkušenosti.
vidaxl.cz recenze
vidaxl.cz recenze

Kontakt v ČR

 • Telefon: +420 228 880 738
 • E-mail: webservice@vidaxl.cz
 • Fakturační adresa: SHOP TRADING s. r. o., Koněvova 2660/141, 130 00 Praha 3
 • Facebook: vidaXL.cz
 • Instagram: vidaxl_cz

Kontakt na Slovensku

Brzy doplníme…

Obchod můžete navštívit kliknutím zde

Evropská centrála – v Holandsku:

vidaxl Marketplace Europe B.V.
NL859812108B01
74214802

VidaXL hodnocení

VidaXL.cz je e-shop nabízející široký sortiment zboží pro různé potřeby a zájmy. S konkurenceschopnými cenami, častými slevami a rychlým dodáním je tento e-shop atraktivní volbou pro mnoho zákazníků. Je důležité pečlivě vybírat produkty a číst recenze, aby zákazníci získali co nejlepší hodnotu za své peníze. Celkově je vidaXL.cz vhodný pro osoby hledající širokou škálu zboží za přijatelné ceny, ale je třeba brát v úvahu, že kvalita některých produktů může být nižší než u dražších konkurentů, kteří bývají kvalitnější.

Při nakupování na vidaXL.cz doporučujeme zákazníkům důkladně prostudovat popisy a recenze produktů, aby získali co nejlepší představu o kvalitě a funkcionalitě zboží. V případě potíží s objednávkou nebo dotazů týkajících se produktů, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu, která je připravena pomoci.

VidaXL zkušenosti

Vzhledem k tomu, že jsme na internetu objevili relativně hodně negativních hodnocení, je dobré si nákup na vidaXL také dobře promyslet. Sice se asi nemusíte obávat, že vám zboží nepřijde, ale může se jednat o časově náročnější proces s ne stoprocentně jistým výsledkem…

VidaXL.cz, díky své široké nabídce a konkurenceschopným cenám, může být ideálním e-shopem pro zákazníky, kteří chtějí zařídit svůj domov, zahradu, nebo hledají produkty pro sport, volný čas či dětské potřeby. Pokud jste ochotni obětovat něco málo z kvality výrobků ve prospěch nižších cen, pak vidaXL.cz může být pro vás dobrou volbou!

Obchod můžete navštívit kliknutím zde!

Máte s nákupem na vidaXL.cz nějaké osobní zkušenosti? Pokud ano, budeme moc rádi, když se s námi podělíte do komentářů dole pod článkem. Děkujeme!

2 KOMENTÁŘE

 1. Vida XL již nikdy……zakoupila jsem výrobek sedačka na balkon složená ze tří dílů. Byly mi zaslány pouze dva s tím, že to byla hromadu nařezaných dřev. V popisu výrobku bylo napsáno, že je montáž nutná, tzn. že použiji šroubovák a klíče. Nic nebylo navrtáno, žádná příprava na montáž, takže jsem napsala této společnosti, aby mi sdělili, jak mám výrobek vrátit, protože neodpovídá jejich popisu a nebylo mi dodáno vše. Odpovědi jsem se nedočkala, poštou mi přišel chybějící balík opět jen nařezaných dřev.
  Totální zklamání.

 2. Zakoupil jsem skleník Vidalxl 12,5m
  Jsem jako zákazník hloupě naletěl. Skleník nejsem podle přiloženého návodu a popisku na dílech ani složit dohromady . je to ten nejhorší výrobek který jsem kdy sestavoval. Díly špatně označené. Kvalita materiali hliník jako papír . Těžko je možné ho amatersky složit. Nechápu jak jsem mohl naletět. Lituju že jsem si ho koupil.
  Ještě mi chybí nějaké díly.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..