V Air Bank platí mobilem 173 tisíc klientů. Banka nově nabízí i Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay

Mobilem platí už 22 % klientů Air Bank. K placení využívají Apple Pay nebo aplikaci My Air pro Android. Od 6.11.2019 mají klienti možnost platit také pomocí Google Pay.

Mobilem platí už 22 % klientů Air Bank. K placení využívají Apple Pay nebo aplikaci My Air pro Android. Od 6.11.2019 mají klienti banky možnost platit také prostřednictvím Google Pay a chytrými hodinkami Garmin a Fitbit.

Platby mobilem přes My Air banka ponechá nadále aktivní pro stávající uživatele služby. Noví zájemci o placení chytrým telefonem se systémem Android si ale mohou zapnout už jen Google Pay nebo využít platby chytrými hodinkami.

„Google Pay má do budoucna velký potenciál hlavně v oblasti online nákupů, a proto se budeme soustředit na rozvíjení tohoto způsobu placení. Očekáváme, že i stávající uživatelé placení mobilem přes My Air na Google Pay postupně přejdou,“ říká Filip Zavřel, vedoucí Oddělení každodenních služeb banky.

Air Bank nyní pro placení mobilem nabízí Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay. Placení mobilem přes aplikaci My Air mohou dál využívat už jen stávající uživatelé.

Tip na článek: Air Bank připravuje Google Pay a chystá i další možnosti placení

Apple Pay v Air Bank využívá 85 tisíc klientů, placení mobilem přes My Air má zapnuté 88 tisíc klientů. Celkem klienti banky mobilem zaplatili už 13 milionů nákupů za 5 miliard korun.

Více informací o možnostech platby pomocí Apple Pay, Garmin Pay, Google Pay či Fitbit Pay naleznete na webových stránkách Air bank.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..