Recenze a hodnocení cestovní agentury TravelPortal.cz

TravelPortal.cz recenze
TravelPortal.cz recenze

TravelPortal.cz je online cestovní agentura, která nabízí rozšířené možnosti výběru a porovnání zájezdů.

Nabízí jednoduché řešení pro zákazníky, kteří si chtějí vybrat dovolenou z pohodlí svého domova. Poskytuje aktuální databázi zájezdů od prověřených českých cestovních kanceláří. Nabídku zájezdů se snaží stále rozšiřovat, aby i ti nejnáročnější turisté našli přesně to, co hledají a užili si své dny volna naplno!

TravelPortal.cz - diskuze a hodnocení klientů
TravelPortal.cz – diskuze a hodnocení klientů

Výhody nákupu dovolené na TravelPortal.cz:

+ Uživatelsky přívětivý web a snadné sjednání zájezdu online
+ Ochotná a vstřícná podpora (+ live chat)
+ Široká nabídka zájezdů (5 milionů zájezdů od 100 CK)

Nevýhody nákupu dovolené na TravelPortal.cz:

– Nákupem zájezdu nemáte garanci odjezdu na dovolenou, tzn. při úpadku CK jste odkázání na pojištění proti úpadku CK

TravelPortal.cz - nabídka zájezdů a dovolených
TravelPortal.cz – nabídka zájezdů a dovolených

Představení společnosti

TravelPortal.cz patří mezi menší cestovní agentury (srpen 2019), daleko před ní je cestovní agentura Dovolena.cz od provozovatele žlutých vlaků a autobusů Radima Jančury z Brna a na prvním místě online cestovních agentur je dlouhé roky Invia.cz. V nabídce má TravelPortal.cz zájezdy od skoro 100 cestovních kanceláří a tedy je nabídka zájezdů celkem rozsáhlá.

TravelPortal.cz recenze a hodnocení klientů
TravelPortal.cz recenze a hodnocení klientů

Jedná se o srovnávací portál zájezdů, to znamená, že musíte sami dbát na to, abyste si vybrali zájezd s cestovní kanceláří, která je pojištěna proti úpadku, tuto službu vám totiž samotná cestovní agentura bohužel nenabídne. Jinak si v podstatě není na co stěžovat. Má celkem 22 kamenných poboček po celé České republice a k jednotlivým zájezdům můžete najít recenze a hodnocení hotelů od předchozích účastníků zájezdu.

Proč cestovat s TravelPortal.cz?

6 důvodů proč s nimi vycestovat na Vaši dovolenou snů:

1.Rozšířené možnosti hledání

TravelPortal.cz nabízí kromě obvyklých způsobů vyhledávání podle místa či termínu dovolené také rozšířené vyhledávání podle typu zájezdu. Zvolte, zda hledáte dovolenou s dětmi, wellness pobyt nebo zájezd plný sportovních zážitků. Stačí ve vyhledávacím formuláři kliknout na tlačítko „Rozšířené vyhledávání“.

Rozšířené možnosti hledání
TravelPortal.cz vyhledávání zájezdů

2. Porovnávač zájezdů

Zaujalo vás několik zájezdů a nevíte, který vybrat? Klikněte na tlačítko „Přidat k porovnání“, ve kterém si pak můžete prohlédnout přehledný výpis detailů vybraných zájezdů a jejich podrobné srovnání.

Porovnávač zájezdů
Porovnávač zájezdů

3. U TravelPortal.cz víte, s kým jedete

Travel Portal nabízí zájezdy pouze od prověřených cestovních kanceláří. Pořadatele zájezdu zjistíte, pokud najedete kurzorem myši na ikonu potřásajících si rukou v pravém horním rohu detailu zájezdu. Můžete si také zobrazit pouze zájezdy od vybrané cestovní kanceláře.

Partner zájezdu

4. Rychlé vyřízení

TravelPortal.cz zajistí dovolenou v nejkratším možném čase. Odjet nebo odletět můžete hned zítra.

TravelPortal.cz Řecko
TravelPortal.cz Řecko

5. Aktuální seznam zájezdů

TravelPortal.cz obsahuje nejčerstvější databázi zájezdů od renomovaných a pojištěných Cestovních kanceláří, které působí na českém trhu.

TravelPortal.cz Bulharsko
TravelPortal.cz Bulharsko

6. Žádné poplatky

U TravelPortal.cz neplatíte za zprostředkování dovolené žádné poplatky a cena je stejná jako u vybrané cestovní kanceláře.

TravelPortal.cz Egypt
TravelPortal.cz Egypt

Hodnocení zákaznické podpory

Podpora TravelPortal.cz funguje na výbornou. Se zaměstnanci portálu můžete komunikovat skrze online chatovací okno, telefon nebo email a to od 7 hodin ráno až do 21:00 večer, což je nejdelší pracovní doba podpory u srovnávaných cestovních agentur u nás. Online chatovací okénko na vás vyskočí v průběhu hledání s nabídkou pomoci nebo rady. Dále můžete navštívit i jednu z 22 kamenných poboček společnosti a zájezd si vybrat a koupit i offline.

TravelPortal zákaznická podpora a chat
TravelPortal zákaznická podpora a chat

Hodnocení uživatelského prostředí

Webové stránky cestovní agentura TravelPortal.cz jsou přehledné a najdete na nich celou řadu filtrů. Buď si můžete zvolit typ dovolené hned ze začátku nebo filtrujete klasicky podle požadavků. Zajímavě řešené je vyhledávání podle počasí, kdy si zadáte požadovaný termín zájezdu a rozsah teploty, kterou byste si na dovolené přáli. Portál vám pak najde destinace, které obvykle mají zadanou teplotu v době vaší plánované dovolené. Tuto možnost nabízí TravelPortal.cz jako jediný ze srovnávaných cestovních agentur u nás (Invia.cz, Dovolena.cz).

TravelPortal.cz Turecko
TravelPortal.cz Turecko

Hodnocení TravelPortal.cz

TravelPortal.cz patří mezi menší online cestovní agentury. Přeprodává zájezdy od skoro 100 cestovních kanceláří a pokud jste fanoušci kamenných poboček, můžete navštívit nějakou z jejich 22 po celé České republice. Agentura nabízí kromě klasických filtrů možnost vyhledávání podle počasí, takže si můžete navolit požadovanou teplotu a hledat letoviska, která tomu v daném období obvykle odpovídají. Hlavní nevýhodou je pak to, že agentura není pojištěná proti úpadku a je tedy potřeba si ověřit, zda vybraná cestovka toto pojištění má. Toto je však zanedbatelná „vada“ na kráse a tuto cestovní agenturu můžeme s klidným srdcem doporučit! ;-)

Cestovní kancelaře, se kterými TravelPortal.cz spolupracuje
Cestovní kancelaře, se kterými TravelPortal.cz spolupracuje

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..