RaiPay – RAIFFEISENBANK SPUSTILA NFC PLATBY

RaiPay
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí svým klientům od 10. září aplikaci RaiPay pro placení mobilním telefonem a bezkontaktní výběry z bankomatů. Aplikace umožňuje digitalizaci debetních a kreditních karet Raiffeisenbank na chytrých telefonech s operačním systémem Android.

Za první dva týdny si aplikaci stáhlo přes 18 tisíc klientů, kteří přidali 20 tisíc karet a provedli 60 tisíc bezkontaktních transakcí. Klienti zaplatili průměrně 4 nákupy týdně v průměrné výši 430 Kč, přibližně 3 % z nich aplikací zaplatilo v zahraničí a 4 % vybralo hotovost z bankomatu.

Aplikace RayPai

„Klienti oceňují jednoduchou aktivaci a pohodlné přidávání karet pomocí NFC technologie, přehledný moderní design a rychlé platby, které lze pohodlně a bezpečně ověřovat otiskem prstu. Těší nás, že můžeme našim klientům nabídnout moderní způsob placení mobilem a aplikaci budeme dále vylepšovat na základě zpětné vazby od uživatelů,“ říká Michal Bošina, produktový manažer Raiffeisenbank.

PROČ SE PLATIT S RAIPAY VYPLATÍ?

  • Na bezkontaktním terminálu zaplatíte rychle a pohodlně přiložením telefonu, který máte pořád po ruce
  • Telefon můžete použít také k rychlému a bezpečnému výběru z bankomatu
  • V aplikaci si přehledně zobrazíte transakce uskutečněné vaším mobilem
  • V telefonu můžete mít na jednom místě všechny vaše karty, aniž byste si museli pamatovat jejich PIN

PŘEDSTAVENÍ APLIKACE

Pro platby mobilem potřebujete mobil s NFC, s operačním systémem Android 5.0 a vyšším, debetní nebo kreditní kartu Mastercard od Raiffeisenbank a nainstalovanou aplikaci RaiPay.

JAK ZAČÍT?

JAK ZAČÍT PLATIT S RAIPAY?

  1. Ověřte si, že máte vše potřebné – Pro platby s aplikací je třeba mít mobil s NFC, s operačním systémem Android 5.0 a vyšším a debetní nebo kreditní kartu MasterCard od Raiffeisenbank.
  2. Stáhněte si aplikaci – Stáhněte si z Google Play naši aplikaci. Zvolte si kontaktní telefon pro zákaznickou podporu a heslo aplikace.
  3. Přidejte Vaše karty – Načtěte kartu, kterou budete chtít pomocí aplikace platit, pomocí NFC přiložením k zadní části telefonu nebo kartu přidejte ručně. Pro ověření přidání vám přijde jednorázový SMS kód. Pokud chcete přidat více karet, postup jednoduše opakujte. Nezapomeňte před platbou nastavit RaiPay jako výchozí aplikaci pro platby mobilem.
  4. Vydejte se nakupovat – Přidáním karet do aplikace máte hotovo a můžete ji okamžitě začít používat. Plaťte díky ní mobilem všude, kde podporují bezkontaktní platby.

Více informací naleznete na webových stránkách Raiffeisen bank: https://www.rb.cz/osobni/ucty/sluzby-k-uctum/platebni-karty/raipay

Tip na článek: Nové mobilní bankovnictví Raiffeisenbank umožňuje na zahraniční platby

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..