Podvodné půjčky – černá listina firem a osob

Podvodne pujcky - podvodne firmy
Podvodne pujcky - podvodne firmy

Pokud jste někdy naletěli při půjčování peněz nějaké nebankovní společnosti nebo osobě, která se za půjčovatele peněz vydávala, podělte se prosím o své zkušenosti a hodnocení v diskuzi dole na této stránce. Podvodné půjčky a úvěry číhají téměř na každém kroku a spousta z nás se může lehce napálit…

Věřitel si od vás třeba vezme vysoký poplatek, naslibuje „hory doly“, ale vy půjčku ani vaše peníze už nikdy neuvidíte. Proto vám doporučujeme si půjčovat pouze od prověřených nebankovních společností, u bank nebo družstevních záložen. U těchto osvědčených finančních společností, nepodstupuje žádné riziko, půjčku téměř vždy získáte (pokud samozřejmě splníte podmínky pro získání půjčky stanovené danou společností) a na vás už je pouze včas a pravidelně splácet.

Recenze a hodnocení kvalitních a ověřených půjček, kterým můžete vždy věřit, naleznete na našem portálu Bankovní kód v sekci Půjčky.

Seznam tipů podle čeho poznat podvodné půjčky a úvěry

V dnešní době můžete narazit na podvodnou nabídku půjček a úvěrů kdekoliv, především tedy na internetu. Každá taková nabídka vykazující znaky podvodu se obvykle vyznačuje několika typickými charakteristikami, o kterých si povíme blíže:

 • Pochybná webová stránka bez kontaktních údajů (sídlo firmy, foto pobočky, jména pracovníků, telefony)
 • Za půjčkou nebo úvěrem se nenachází firma ale fyzická osoba (pan XY)
 • Různé půjčky z letáků, časopisu nebo inzertních serverů (Bazoš.cz, Annonce)
 • Pro získání půjčky je nutné zaplatit nějaký poplatek předem (obvykle v řádu tisíců korun)
 • Pro získání půjčky musíte zavolat na placené číslo s vysokým tarifem
 • Netypické jednání a chování, osoba má zahraniční přízvuk nebo neumí dobře česky
 • Pravopisné chyby a překlepy v inzerátu nebo na webové stránce
 • Špatné hodnocení a zkušenosti klientů na diskuzních fórech a v diskuzích (nebo tady dole v komentářích)
 • Téměř vždy se jedná o malou, málo známou nebankovní společnost

Výběr firmy pro získání půjčky berte jako jednu z nejdůležitějších věcí před samotným půjčováním!

Ověřte si spokojenost zákazníků s danou firmou na interentu a v diskuzích. Tento bod ale neberte jako stěžejní, protože se dá lehce zneužít ať už v prospěch (recenze a zkušenosti si píše samotný půjčovatel peněz – věřitel) či neprospěch dané firmy nebo v rámci nekalého konkurenčního boje mezi nebankovními poskytovateli půjček a úvěrů. Proto si pořádně pročtěte nabídku a podmínky získání půjčky, zda nevykazuje nějaké podezřelé znaky a nesrovnalosti. Jakmile narazíte na více než jednu z výše uvedených doprovodných znaků podvodné půjčky, téměř jistě se bude jednat o podvod!

Černá listina podvodných firem a osob

Černá listina podvodných firem je seznam, na který můžete takovou firmu nebo osobu zapsat a nahlásit. Tím, že přispějete svými názory a zkušenostmi, zabráníte jiným důvěřivým lidem, aby se nechali napálit. I když se dostanete do zoufalé situace, vždy si dávejte dobrý pozor na podvodné půjčky. Ty vás totiž mohou přivést ještě do větších dluhů a životních problémů.

Černá listina poskytovatelů půjček a úvěrů:

 • Enyo Insurance
 • CM COMPANY
 • TANYTIA GROUP
 • CALLPA
 • Gratia unionis
 • Simply money
 • Kiwi money
 • Fermanta

Čtenáři recenzního webu Půjčko.cz měli problémy s těmito firmami a osobami:

 • Quick Money
 • Credit Invest
 • UK Prevention services LTD.
 • Foxoinvest.cz
 • MTI Invest s.r.o.
 • MO Money Corporation
 • Free Money
 • pan Jaroslav Váleček
 • pan Jiří Jonáš

Máte zkušenosti s podvodnou půjčkou nebo nedůvěryhodnou firmou? Setkali jste se s podvodnou firmou, která nabízí nebo poskytuje finanční služby? Napište o ní dole v komentářích a varujte ostatní lidi na internetu.

Za Vaše rady, zkušenosti a názory Vám velice děkují čtenáři našeho portálu, děláte správnou věc!

123 KOMENTÁŘE

 1. Snehotovadita@seznam.cz a Liliana Vergesova??
  Pochybné cachry s pujckami z Mladé Boleslavi.
  Nabízí úvěr, slibuji pomoc za každou cenu, vyzdimaji z peněz pod záminkou systému aby je to pustilo dále a když pak mají doložit smlouvu či potvrzení nikde nic!
  Když nemáte další finance tlačí k praktikám dalšího zadlužování, zástavy majetku atd.
  Každý den jiné lži a po žádosti o vrácení peněz též vymlouvani!!
  Zlodejina nic jiného!!

 2. Dobrý den
  Dnes jsem naletl nejspíš také už jsem poslal 3600
  Mám i smlouvu chce další 6000 pak budou peníze na účte
  Mají snad okopírovaný dokument někde z Francie od nějakého notáře co jsem tak dohledal
  Říká si Jakub Veselý
  Mám iPhon a kolikrát mi jeho e-mail se nezobrazil a jenom to psalo tento e-mail nebyl stažen ze serveru.
  Mate s tímto jménem nějaké zkušenosti ?

  • Také také, 4000 za zpracování a následně 9300 za pojištění úvěru. Momentálně řešit slušnou cestou o vrácení druhé zaslané částky, jinak zapojim státní orgán jelikož už se jedná celém o částku 13 300,- a stále za ještě 3 platbu 20 000,- za záruku daného úvěru. Pani jsem si vyhledala nemá povolení k půjčování peněz, a smlouvy vykazují také známky chybných informací. Doufám že se mi povede získat zpět slušnou cestou aspoň druhou platbu.

 3. 99% všech nabídek včetně bank a podivných společností nebo jejich zástupců jsou jen řízené a cílené podvody
  Sám hledám již několik let solidní půjčku, kterou jsem schopen bez problémů splácet
  na dořešení vraždy mé 88. leté matky, kryté jak policií, tak příslušným soudem
  Advokáti pracovali, pokud jsem platil, pak byl obratem konec ve chvíli, kdy peníze nebyly
  Mám za tu dobu spoustu důkazů ale jak se říká – nejen do hospody ale i za advokátem bez peněz nelez
  X krát bylo podáno trestní oznámení jak na „solidní banky“, tak i různé „spukromé“ firmy nebo jejich zprostředkovatele, vždy vše policie nebo banky vše odložili, vše prý končí v zahraničí – když jsem jim dva „podnikatele“ v této oblasi naservíroval přímo na talíři, nestalo se dodnes stejně nic
  Stačí si však rozkrýt, kdo za těmito „instizucemi“ stojí a budete mít jasno – bohužel a navždy
  Poctivá slušná a skutečná půjčka v tomto Kocourkově asi neexistuje, že

 4. Dobrý den,
  nemá prosím někdo zkušenost s krenfinance@gmail.com? Poslali mi smlouvu vše vypadá zatím solidně poplatek dopředu nechtějí, ale nemají žádné webový jde o soukromou osobu mají poplatek 950 Kč který bude stržen z úvěru. Děkuji za případné informace.

 5. Zdravím.mate zkušenost s nějakým panem Pavlem Skálou z Chotěboře? Ja poslala kauci 2300kč a jak mnozí z vás píšete nemám ani půjčku ani kauci zpět,jestli někdo ano prihlaste ať je nás více na hromadnou zalobu!!!to přeci nejde aby jim to takhle procházelo !!!

 6. Pozor na podvodnici Rollerova. Vybere nemalý poplatek předem a chce další a další. Poplatek se zasílá na jméno Rojickova Michaela. Pokud bude někdo okraden jako já tak se ozvěte. Budu podávat trestní oznámení za podvod. 727904240

  • Jo to mi je líto ,bohužel nevím zda z ni
   něco dostanete,na podobný podvod jsem na letěla před dvěma léty,nahlásila jsem to na policii,samozřejmě poškozených bylo mnohem více ,to byla zase údajně jakási Michálková Beata,ale ono to je
   jedno,jména jsou smyšlená ,jediné čeho se policie dopátrala ,bylo to,že
   se jedná o podvodné půjčky z Afriky(konkrétně v mém případě Benin)zkrátka jsem posílala peníze černochům,také jsem to posílala tady přes účet jednoho chlápka-který jak jsem se dozvěděla byl jejich dřívější obětí a pak se stal defakto “bílým koněm”za mrzký peníz,jím přeposílal peníze ,které vylákali z lidí ,kterým naslibovali
   zaručenou půjčku,jj jak píšete byl to
   úplně stejný postup,nejdříve jeden poplatek ,pak druhý ,třetí …,kdyby mě
   pak nepomohla rodina tak bych se asi
   kvůli těm zmetkům dostala do pěkného průseru,no poučení do budoucna,nikomu do předu nic neposílat….bohužel inzerátu tohoto typu je stále plný internet..

 7. Dobrý den,
  prosím nemá někdo zkušenost
  s telef. číslem 704774697?,pán nabízí půjčky bez registru ,bez zástavy a co je
  zajímavé prý BEZ POPLATKU PŘEDEM!ale….sice prý poplatky
  predem nejsou,ale požadují poslat “jenom”první splátku do
  předu ..tak,že asi opět nic, navíc
  pán se ani nepředstaví,ale na tom asi nesejde pokud jde o podvod tak si jméno může vymyslet jakékoliv, nebo se mýlím a jedná se o poctivou půjčku ,no asi bohužel podle výše popsaných skutečností ne..

 8. Dobrý den. Má někdo zkušenost s Horak Norton Finance? Chtějí 3400,- , poplatek , ale až po podpisu smlouvy. Ale ta nemusí být schválena a píší, že pokud nebude, bude poplatek vrácen. Děkuji za jakékoliv info. Veronika

 9. Mám asi stejný problém, požádání o půjčku proběhlo bez problémů,problém nastal když mi přišla smlouva s tím že mám zaplatit správní poplatek 4800 Kč.Ok,zaplatil jsem a peníze měli dorazit a ejhle banka údajně chce jistiny 12 tisíc aby peníze uvolnila…a co teď?Pán se dušuje že je to standardní věc,ale já nevím.Pán se prezentuje jako francouzský investor bydlící v ČR EUGENE BOYER…Má někdo kladné zkušenosti?děkuji

   • Dobrý den,jak můžete nabízet vymožení financí
    když většina podvodníků
    je z Afriky -Benin,Nigérie
    atd .,to už mi před časem
    sdělili na policii,sice vypátrali kam šli peníze,ale
    bohužel bylo mě řečeno ,že peníze už neuvidím,leda,že by jste si posvítili na na naše “investory” z Kobylis-Praha 8,kteří jak tvrdí “zaručeně jako jediný dokáži pomoc “- jo dokáži Vás drze obrat o 7000,ale to je kauza ,která se řeší několik let a slyšela jsem i že někteří lidé jim naletěli 2x,operují totiž na více telef.číslech a jsou dva,tři nebo možná je jich i více ,no z nich kdyby jste něco vymohli-to
    bych Vám i za to zaplatila, už jen pro ten pocit ,že si na ně konečně někdo došlápl,mě také před časem připravili o sedmičku-hyeny jedny,to jsou ty černoši sice také,ale u nich není bohužel šance.

 10. Zdravím. Máte někdo zkušenosti s Mayfiledfinance? Zaplatil jsem také poplatky předem a doteď čekám na peníze. Takže asi také podovod.

 11. Dobrý den .. zháníme soukromou půjčku .. pokud někdo už našel a získal finance .tak prosím o kontakt .děkuji vám ..

 12. Mě paní Iveta Novotná slíbila půjčku já ji poslala 700 a už nepíše tak bacha na ni nic neposílat jat nenaleti další lidi v této době je to hyenismus obrat o peníze a hotovo

 13. Poslal jsem nějakemu p.Hofmanovi celkem 60 000 na účet 29092906/5500 a čekám už měsíc na půjčku. Myslíte že ještě přijde????

  • Dobrý den, moje kamarádka bohužel na půjčku, kterou měl vyřídit jistý Petr Hofman, čeká už měsíce od okamžiku, kdy mu poslala peníze na údajné poplatky. Pán prý o sobě tvrdí, že je podnikatel z východních Čech (nějaký byznys s auty),Čech, bývalý důstojník francouzské armády, a je tak solventní, že může výhodně půjčovat. Osobně nevěřím ani slovo.

 14. Má někdo zkušenosti s tímto panem z mailové adresy:jurajcam@seznam.cz?
  Je to podvodník co chce za poskytnutí půjčky nejdříve 4200kc a po zaslání chce dalších 6500kc.

  • Dobrý večer ano chtěl poplatek za půjčku a stále žádá další peníze. Nic nevratil i když jsem ho několikrát žádala o vrácení peněz.

 15. Dobrý den, setkal se někdo s paní, která si říká Dejvicka? Přišla jsem o dost peněz. Telefon je :722 577 545. Dávejte si pozor. Figuruje v podvodu i jméno Vavroušek a jejich ředitel, ale jméno neznám.

 16. Dejte si pozor na Pavla Kyseru,jetli je to jméno pravé.
  Vytahal ze mě 73000 pojištění,registrace atd.
  Chce po mě dalších26000.
  Chtěla jsem si vyplatit mikro půjčky a místo toho jich mám víc.
  Po novém roku jdu na policii,ať neškodí dalším.

  • Ano, znám ho velmi dobře, ale pak byste pokračovat v řízení, jsem také následoval stejný postup a zaplatil jsem potvrzení, že jsem příjemce úvěru a já jsem dostal můj úvěr.
   Důrazně vám doporučuji dokončit postup.

  • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak jste to tedy resila byla jste na policii mam s touto osobou stejný problém popřípadě da se pripojit jestli prodáváte žalobu? Predem dekuji za odpověď s pozdravem Ulčáková Petra

 17. Zdravím, chtěl bych upozornit ne podvodné jednání sjednání půjčky po zaplacení poplatku. Prý jde o poplatek skrz není účet zastaveny. Pan se představuje pod jménem Švancara. Kontakty 776 149 977, 777 660 919 a email obchod.pravni@gmail.com.

 18. Dobrý den
  Nemá prosím někdo zkušenost s Panem Jaroslavem Keprtem
  Email:Jaroslav-Keprt@seznam.cz
  Číslo účtu: 292147134/0300
  Půjčuje peníze údajně z vlastních zdrojů?
  Nenaletel nekdo?
  Poslala jsem mu 7800kc za podepsání smlouvy a 18700 kč za bankovní záruku .
  V posledním meilu mi napsal že bude pilny půjčku zpracovat.
  Nevím co si o tom myslet
  Počkám do úterý zda peníze neprijdou pak podávám trestní oznámení .
  Děkuji za jaké koliv odpovědi

 19. Paní Rybová mi dnes dovezla finance. 150.000,- přeplatim jen 17.000,- a mám nízkou splátku.
  Zaplatil jsem poplatek za smlouvu. A to bylo cele. Nevěřil jsem a bal jsem se kvůli těmto recenzním. Ale měla naprostou pravdu, člověk který nevyhoví se nikomu nezavdeci a nedivím se ji ze ji neprošli lidi s insolvenci. Zamyslete se

  • Dobry den,pani Rybova me taky podvedla a zadala poplatek za poskytnutí půjčky.Kterou jsem nedostala a me peníze zpet tez ne.

  • Dobrý den, měla jsem tu čest si s ní psát. Potřebovala jsem rychle půjčit. Po pár emailech se neozvala

  • Dobrý den. Mám na vás prosbu,mohl bych po vás chtít informace, které se týkají tohoto problému. Kde jste vypátral kontakt,číslo účtu,a jmeno. Že zrovna tato osoba. Mám podobný problém.

 20. Dobrý den, chtěla bych upozornit na pana Pavla Novýho, který jezdí po celé ČR a podepisuje s lidmi nesmyslné smlouvy o půjčce, bere si peníze předem za pojištění úvěru a oznámí že peníze dojdou do 2 PRACOVNÍCH DNŮ, do těch dvou pracovních dnů telefon zvedá, poté nebere, nekomunikuje a peníze nejsou. Smlouva je absolutně nepravá, a pán se chová jako profík. jeho tel. číslo je 722307271 a email je novyuver.zadost@gmail.com.

  • Dobrý den škoda že jsem to nečetl dřív že mu není blbý obrat rodinu s 2 dětmi. ale už mu jsme na stopě policie to má hlášeny od pátku a bez výsledků já patram na vlastní pěst a už mám stopu az ho dostanu bude si přát aby se nikdy nenarodil

  • Dobry den, jaká byla vaše zkušenost s panem?dekuju za odpoved!prave po me zadá poplatek 4500,- nemam ale odvahu zaplatit vzhledem k tomu ze me již už jednou pani Rybova napálili.

 21. Dávejte si pozor na tel číslo 720375509 a 704070623. Nabízí půjčku vytáhne z vás peníze a pak se vymlouva že se mu něco stalo atd. Říká si František Musil.

 22. Podvodné jednání Mgr. Jiří Šebesta , nabízí úvěr a chce předem částku 11 880kč na pojištění pro případ nesplácení úvěru . …………. má někdo zkušenost ?

   • Ano to samé se mi děje právě dnes.Chtějí 13 000 jako že kauci,kvůly tomu že jsem po insolvenci.A jaká si smlouva bez hlavičky firmy.Ani se mi chlapík ani jednou nepředstavil.

  • Ano bohužel mám. Má to velmi promyšlené, neustále Vám chodí maily z Centrální banky Nigerie , MMF apd., ujišťuje Vás, že za pár hodion máte peníze na účtu a nic. Stále se vyskytují nové a nové poplatky. Je to podvodník.

   Sváťa

 23. Vazeni,nikomu nic neplatte,protoze s logiky vypliva,ze pokud vubec nekdo pujcuje tak odmenu ma zapocitanou ve splatkach a neni potreba nic platit.
  Vy schanite penize a ne ze je budete cizim lidem posilat!!!

  • Je k něčemu podání trestního oznámení ? Taky jsem naletěla. Nejdřív chtěli 7 tisíc, pak 10 tisíc, pak 30 tisíc, to jsem nedala, odmítají vrátit peníze..

  • Nemáte zkušenost s Gold credit?Chtějí taky 3.500,kč předem za smlouvu,pořád mě ujišťují ať jim věřím, sice mají stránku ale moc jim nevěřím, tak nevím, sice pořád komunikují ale…… bojím se,vlastně chtěli jen rodné číslo, datum narození, příjem a adresu a schválili mi 50.000,kč se splátkou 1.700kc,první splátka až za 3 měsíce. Pořád váhám

 24. Dobrý den, máte někdo zkušenost s Daliborem Železným? Zaplatila jsem mu pojištění dostala příjmový doklad podepsala smlouvu říkal že peníze dojdou druhý den a stále ještě nedošly když mu volám nebere telefon na email nereaguje.

 25. Roman Voskovec,vydává se za soukromého poskytovatele.
  Je to však podvodník.Naslibuje ,že úvěr přiveze .
  Chce zástavu a poplatky předem.
  NEPOSÍLAT NIC

 26. Dobrý den,prosím Vás má někdo zkušenosti s touto osobou
  Andrea Gálová a je z Prahy a její tel je 607360154.
  Moc děkuji za jakoukoliv informaci

 27. POZOR na firmu Marmeladova Zahrada s.r.o., Karla Englise 3221/2,Paha 5 Smichov,ico 04849272
  Pokud zadate platbu prevodem,neuvidite uz ani penize zpet ani tolik avizovane vyborne marmelady!!!!

 28. Dobry den,
  jen se chci zeptat na zkusenost s p.Sopuchou Michalem.Zaslana firma,ktera
  by mela poskytnout uver se jmenuje MAY FIELD FINANCE COMPENY
  Znate firmu nebo toho pana?

  • Ano mám zkušenost, klasika pošlete 3500 Kč a půjčka vám bude ihned připsána na účet. Že 3500 to pak bylo ještě asi dalších 7000 a nakonec nic nedostanete.

 29. Dobrý den,máte někdo zkušenosti s Mgr. Martinem Janotkou z Teplic ? Zabývá se mimo jiné s vyřízením insolvence

  • Podvod. Vyberou 1000,- na údajné prověření registrů které stejně neprověří. Za dva dny ti zavolají že ti půjčí a podmínkou je pojištění které si musíš udělat hned. Peníze slibují za měsíc a půl a stejně ti nepůjčí

     • Dobrý den , tak u mě jěště horší čekal jsem 112 dninež mi přišly penize na účet!!!!Lidi penize potřebuji hned a ne za tak dlouhou dobu za mě služba nic moc

      Roman

   • Dobrý den dnes jsme nahlásili vše pojišťovně.. Čekaly jsme 5mesicu a peníze nikde.. Bylo nám řečeno že na 10000000%dostanem peníze do 30. 7. Na účet a nic bylo to proouzene a nakocem oznámili že peníze nedostane že nám to nebolo schváleno pritom nám bylo řečeno že peníze Budem mít že není možné neschvalit.
    Jsou to podvodníci Budem to dávat na kriminalku, ČOI, a k soudu
    Budem zadat o odškodnění

    • Dobrý den, u mě též úplně stejný postup, slibuji hory doly a po 5 měsících zamitli!! Ještě musím zrušit pojištění do kterého jsem narvala přes 6000, to mi někdo vrátí ty peníze??!!

   • Zdravím všechny lidí aby si dáli pozor na broker help jsou to podvodníci já jim taky naletěl vytáhli zemne 17500 a je to podvod budu podávat na ně třešní oznámení můžete se připojit

   • Dobrý den, měl taky okradli brokers help. Pan Šipek mi řekl že půjčku dostanu ale musím zaplatí registraci 1000 Kč a potom budu platit pojištění k půjčce. A za asi 2 měsíce mi napsali email ze mi nepujci! Podvod jako prase! Pokud máte někdo s nimi zkušenosti napište mi na email Pettula26@seznam.cz chtěla bych je udat!

  • Dobry den , ano dostal 82 den což je sakra dlouhá doba a dostalo mě to do problému jinde na druhou stranu musím uznat ze mají rozumný úrok až na tu dobu mám to aspoň já za sebou

 30. Společnost ESSOX s.r.o. (poskytovatel spotřebitelského financování a leasingu). Vážení (Rozumní) spoluobčané, pokud by Vás napadlo si od této společnosti vzít jakýkoliv produkt, tak si to opravdu velmi dobře rozmyslete. Nejenže uměle prodlužují doplacení (vyrovnání) produktu (i o několik měsíců) ale stále po Vás požadují nové a nové – neidentifikovatelné částky. Nakonec se ani nestydí sníží i k tomu, že Vám sami připíší částky (i v tisících) které jste z daného produktu (např. kreditní karty) nikdy nepoužili. Pokud s nimi chcete komunikovat a problém řešit, připadáte si, že jednáte s těžce postiženým individuem. Jediná cesta je – podat stížnost, trestní oznámení a řešit to přes soud. Pokud se Vám do tohoto chce, tak prosím.

 31. Dávejte si pozor na paní která se v mailu představuje jako hana císlerova, pri je to zabezpečena vdova, prí z Chebu, a ráda pomůže, pak z ní vylezou poplatky za cestovní, dopředu poslat, takže podvod, Hana.Cislerova@seznam.cz, dal taky Eva Haluzova.

 32. Dobrý večer nemáte někdo zkušenosti s pánem co si říká šéf tel.770651566 nebo 774680853 nabízí mi půjčku peníze chce dopředu

 33. Ja mam je to podvodnik taky jsem si dala schuzku v brne a dala jsem mu 7000 podepsala smouvu a rekl me ze do hodky budeme mit penize na ucte a nebyli ani penize na ucte ani 7000 tisic tak si davej te plll

 34. Dobry den,chci upozornit nq pana Marka Foltyna..Poslala jsem poplatek 3280 kc.a platbni doklad.Pan vsak stale pvrdi ze platbu neobrzel,pry je to platbou pres bankomat normalni.Po provereni v bance me bylo doporuceno podat trestni oznameni.Takze zase podvod

 35. Dobrý den,přišla mi sms, že mám schválený úvěr 200 tis.korun, ale že musím zaslat vratnou kauci 9.535 kč. Ted, když to píšu, tak vidím, jaká to byla blbost.
  Peníze jsem poslala,obchodní zástupce nedostupný 721 401 935. E mail nereaguje Brookline ltd….
  Po několika dnech jsem procitla.. Jdu na policii..

  • dobrý den, může se zeptat jak pokračuje vaše oznámení, stal jsem se obětí stejného podvodníka a také jsem šel na PČR ale zatím žádná odezva

 36. Dobrý den,
  Pozor na PODVODNIKA který si říká Judr Král Sebastian-není ani Judr a už vůbec vám nic nepůjčí-prezentuje se jako soukromý investor a chce 2000,-Kč dopředu údajně pro notářku-která též neexistuje.Jsou pod stránkami wan-finance5,který nejsou v žádném obch.subj.hlášeny.Pošle kus papíru na vaši adresu s jménem Mgr.Polach-též žádný Mgr-opět falešné tituly a když jsem řekla že nic dopředu platit nebudu,tahá vás za nos ješte tak týden a pak vám zdělí že vám nic nepůjčí a vulgárně nadává.Inteligence moc nepobral-zjistíte již v počáteční komunikaci jeho slovní zásoby.POZOR NIC NEPOSILEJTE-vaše těžce vydělané peníze.

 37. Dobrý den, ma nekdo zkušenosti s Jiří Vojtíšek Tel:776 079 209, Email: rychle-pujcky.cz@email.cz Při podpisu smlouvy mam zaplatit 7000kč. Mám si vybrat schuzku bud v Brně nebo v Praze a do 60min. bych měl mít financní obnos na účtu.
  Martin

 38. Já jsem jednala s pánem, příjemný hlas, brněnský přízvuk, bohužel podvod!!! Slíbí zajištění úvěru a požaduje zaslání nemalé finanční částky na účet Moneta Bank číslo 222463799/0600 Jakmile peníze složíte, už nekomunikují. Název společnosti neřeknou, nedá se tedy ověřit, zda mají dnes už potřebné povolení ČNB!!! Jde pouze o podvodné lákání peněz!!!

 39. Dobrý den, v neděli jsme s kamarádkou zasílaly 850,-Kč na inzerát, který je uváděn na stránkách pod jménem Rudolf Nikel. Po odeslání (když jsme čekaly, že peníze – údajně za sepsání notářem) se odepíší v pondělí, tak jistě dorazily na 100% dnes – v úterý, inzerent již neodpovídá a nereaguje!!!! Tímto varujeme všechny, koho by napadlo mu něco posílat na účet: 9887772001/5500. Je to podvodník.
  Bartízalová Monika tel.: 607067890, Vysoké Mýto

 40. Dobrý den, mám špatné zkušenosti s pánem, který se představuje jako p. Šafránek – soukromá osoba, email má pujckychomutov@seznam.cz, vyžaduje poplatek předem jako za cestu na benzin dojede prý s penězi k vám na místo, to je vratné dává jen na občanku, do výše 70 000 Kč, prosím je to podvodník, peníze pošlete a již nikdy se neozve, pokud máte s tím pánem zkušenosti napište na email plzakovaL@seznam.cz pokud nás bude více podáme na něj žalobu, díky

 41. Kamali je opravdu ferova půjčka dnes jsem si zazadala poslala ofocenou občanku a jeden ofoceny vykaz te je to můj účet nemusela jsem zasílat 1korunu za pět minut jsem dostala sms ze mi peníze poslali už na účet Doporučuji Ochota na jednicku

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..