Platit autopojištění úměrně najetým kilometrům? U Allianz realita!

Autopojištění Allianz
Autopojištění Allianz

V těchto letních měsících motoristé zpravidla ukrajují největší část ročního počtu najetých kilometrů. A nebo naopak tyto své kilometry „šetří“. Záleží na tom, jestli se na dovolenou vydávají automobilem a nebo letecky. A 365 tisíc majitelů vozidel už právě ten roční nájezd zajímá…

Autopojištění od Allianz

Jezdím málo, platím málo. Tímto heslem se řídí již 365 tisíc klientů, kteří upřednostňují férové autopojištění Allianz podle ujetých kilometrů. Nízká sazba přitom předpokládá pouhé nahlášení stavu tachometru.

„Abychom mohli ověřit, kolik toho v průběhu roku klient opravdu najezdí, nemusí si do auta instalovat sledovací zařízení, postačí, když nám pouze zašle fotografii svého tachometru,“ říká ředitelka autopojištění Allianz Veronika Hašplová.

Jak toto pojištění funguje?

Na začátku motorista odhadne, kolik kilometrů za rok najede a zvolí si příslušné pásmo nájezdu. To mu pojišťovna zohlední při stanovení ceny pojištění na daný rok. Po sjednání pak dodá aktuální fotografii a stav svého tachometru. Allianz díky tomu spočítá, zda byl odhad správný a případně řidiče přeřadí do jiného pásma. V dalším období pak zohlední aktuální pásmo a přeplatek nebo nedoplatek z loňského roku.

Jak doložit fotografii tachometru?

1. On-line:

Fotografie lze jednoduše nahrát podle pokynů na webové stránce allianz.cz/kilometry/nahrani nebo prostřednictvím MojeAllianz.cz

2. Přes aplikaci:

S mobilní aplikací Allianz CZ vyfotíte a odešlete fotografii do 30 sekund.

3. E-mailem:

Fotografii je možné zaslat i na info@allianz.cz a připojit fotografii. E-mailem posílejte fotografii pouze v souvislosti s ukončením smlouvy.

Allianz pojišťovna, a. s.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..