Novým finančním ředitelem Sberbank CZ se stal Dušan Baran a pobočka v Lazarské slavnostně otevřena

Sberbank CZ pobočka Praha, Lazarská
Sberbank CZ pobočka Praha, Lazarská

Dušan Baran se stal členem představenstva a finančním ředitelem Sberbank CZ

Na pozici Chief Financial Officer Sberbank CZ byl od 1. září 2017 jmenován Dušan Baran, který se zároveň stává členem představenstva banky. Dušan Baran bude odpovědný za finanční řízení – povede Accounting, Controlling, ALM & Treasury banky.

Dušan Baran – představení

Dušan Baran je seniorní manažer s rozsáhlými zkušenostmi ve finančních službách. Byl 13 let místopředsedou představenstva, 1. náměstkem generálního ředitele a finančním ředitelem České spořitelny. Od roku 2014 pak působil jako konzultant v oblasti finančních služeb. „Příležitost pracovat pro dynamickou, uvnitř flexibilní a k zákazníkům vstřícnou banku pro mě byla impulsem vrátit se zpět do bankovnictví,“ vysvětluje svůj nástup do Sberbank CZ Dušan Baran: „S týmem ve Sberbank CZ už určitý čas spolupracuji a naplnilo se moje očekávání, že v rámci banky funguje neformální atmosféra a plochá organizační struktura, kde má každý prostor se podílet na vývoji individuálních a férových řešení pro klienty.“
Dušan Baran
Jmenování Dušana Barana souvisí s rozdělením široké agendy dosavadní pozice Chief Financial & Operation Officer Karla Soukeníka. Ten nadále zůstává v představenstvu společnosti ve funkci Chief Operation Officer. „S ohledem na stále se rozšiřující agendu související s řízením strategických projektů a transformací IT banky jsme se rozhodli rozdělit pozice a kompetence finančního ředitele a ředitele Operations,“ vysvětlil důvody vytvoření nové pozice Vladimír Šolc, předseda představenstva a CEO. „Jsem rád, že vedení banky posílil tak zkušený bankovní expert, jakým je Dušan Baran. Těším se, jak spolu budeme pracovat na dalším rozvoji banky“, dodal Vladimír Šolc.
Jmenování nového člena představenstva odsouhlasila Česká národní banka a Dozorčí rada Sberbank CZ.

Nově zrekonstruovaná pobočka v Lazarské, v Praze otevřela

Jedna z největších poboček Sberbank CZ prošla rekonstrukcí. Po necelých dvou měsících se svým klientům znovu otevřela pobočka v Lazarské ulici v centru Prahy. Přináší jim nové, komfortní a příjemné prostředí v atraktivním designu.
Sberbank CZ pobočka Praha, Lazarská - slavnostní otevření
Sberbank CZ pobočka Praha, Lazarská – slavnostní otevření

„Mám velkou radost z celkového dojmu a atmosféry, kterou pobočka ve své finální úpravě nabízí. Jsem velmi rád, že se nám podařilo vytvořit svěží, moderní a praktický prostor, kde se nejen klienti, ale i zaměstnanci cítí velmi dobře,“ chválí ředitel pobočky Lukáš Krejčí: „Rekonstrukce na Lazarské ověřila i výbornou schopnost komunikace a spolupráce napříč celou bankou, už samotná příprava i následná realizace vyžadovala koordinaci mnoha oddělení.“

Pobočka slouží občanům i podnikatelům v každodenním bankovnictví

Rekonstrukce zvýšila především kvalitu a rychlost servisu. Vyšší komfort přináší například i nová zasedací místnost firemním klientům. Celková změna je dobře znát i z ulice. „Díky instalaci nového osvětlení je teď pobočka velmi dobře viditelná, a to v poměrně silném konkurenčním prostředí bank, které jsou v okolí Lazarské ulice umístěny,“ dodává Lukáš Krejčí.

Pobočka slouží občanům i podnikatelům v každodenním bankovnictví. Hodně jsou využívány hotovostní přepážky a směnárna. Pro rychlou a komfortní obsluhu jsou k dispozici dvě pokladny. Oblíbené jsou i bezpečnostní schránky. Díky své lokalitě v historickém centru Prahy do pobočky často zavítají turisté. Tým bankéřů Lazarské je připraven a obslouží v pěti světových jazycích. Znovuotevření pobočky podpoří také lokální mediální kampaň v centru Prahy, která osloví především místní rezidenty a návštěvníky.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..