Nová hypotéka na pronájem od ACEMA Credit aneb staň se investorem do nemovitostí

ACEMA Credit hypotéka na pronájem - investujte do nemovitostí
ACEMA Credit hypotéka na pronájem - investujte do nemovitostí

Největší poskytovatel nebankovních úvěrů, společnost Acema Credit, přichází s jedinečným řešením, jak lehce investovat do nemovitosti. Jedná se o produkt Hypotéka na pronájem, který je výsledkem dlouhodobé poptávky trhu. Díky Hypotéce na pronájem, lze koupit nemovitost, tu pak pronajímat a stát se tak investorem do nemovitosti.

Hypotéka na pronájem je nový produkt společnosti Acema a jedná se o úvěr, který slouží k nákupu nemovitosti za účelem pronájmu třetím osobám. Hypotéka na pronájem je určena pro fyzické osoby, živnostníky a podnikatele, kteří chtějí investovat do realit, nemají vlastní prostředky anebo nemohou prokázat své příjmy v bance.

Hypotéka na pronájem

S Hypotékou na pronájem nejsou tyto překážky problémem a investorem se tak může zájemce stát hned. Díky tomuto proaktivnímu produktu, tak mohou zákazníci společnosti Acema hradit splátky z nájemného.

„Oproti bankám poskytneme až 100% kupní ceny a taktéž do stejné výše akceptujeme příjmy z budoucího pronájmu. Našim klientům věříme, takže nezkoumáme jejich záznamy v bankovních a nebankovních registrech a navíc nemusí mít trvalé bydliště na území ČR. Hypotéka na pronájem navíc počítá i s tím, že si zájemce o ní nedokáže během chvíle nalézt podnájemníka, proto jim můžeme odložit první splátku jistiny, tudíž mají dostatečný čas na nalezení nájemníka. Navíc naši marketingoví specialisté pro klienty sepsali ebook – Jak na Hypotéce na pronájem vydělat přes bookingové servery. To si myslím, je pro klienta základ,“

popisuje produkt Daniel Otta, obchodní ředitel společnosti Acema.

Po skončení fixace se může zákazník svobodně rozhodnout, zdali zůstane u společnosti ACEMA, nebo bude hypotéku refinancovat u banky. Investorem do nemovitostí se tedy může klient stát téměř okamžitě a bez zbytečných průtahů.

„Jsme féroví, pokud se rozhodnete refinancovat jinde, stačí nás předem informovat a my Vám připravíme vyčíslení aktuální dlužné částky. Pak už je výběr banky, u které chcete hypotéku refinancovat, jen na vás. Navíc vám poradíme, jak využívat nejvýhodnějších krátkodobých pronájmů, např. Airbnb,“

dodává Otta. Pro maximální zefektivnění výdělku pro klienty, se firma Acema spojila se společností HOMERENT, která se stará o poskytování služeb správce nemovitosti. Klient se tedy v případě krátkodobých pronájmů, nemusí o svůj pronajatý byt starat. Jediným znakem, jak pozná, že je majitelem nemovitosti, jsou přibývající peníze na jeho bankovním účtu.

“Pro majitelé nemovitostí zajišťujeme kompletní servis – klientelu, check-in, check-out, úklidy a praní prádla, tak aby se nemusel o nic starat. Cílem je, aby se majitelům splácel jejich úvěr do nemovitosti, ale je potřeba zohlednit sezónní výkyvy při krátkodobých pronájmech,“

popisuje spolupráci Jana Levová, spoluzakladatelka HOME-RENT.

O společnosti ACEMA Credit Czech a.s.

ACEMA je nejvýznamnějším poskytovatelem zajištěných úvěrů na českém trhu. Na českém úvěrovém trhu je od roku 2000. Na požadavky klientů reaguje velmi rychle, především díky síti profesionálně vyškolených a certifikovaných úvěrových poradců ze všech koutů republiky. Jejich osobní přístup klienti velmi oceňují. V roce 2012 společnost acema ještě více posílila vstupem zahraničního investora. S jeho pomocí upravila své produkty, aby byly ještě přístupnější a atraktivnější pro daleko širší okruh žadatelů o úvěr a o půjčku.

Obsáhlou recenzi o společnosti ACEMA a jejích produktech naleznete zde!

 

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..