Neomezené tarify Vodafone dělají další skok. Po úspěšné nabídce pro rodiny čeká více dat i na jednotlivce

Od 1. 11. 2019 mohou nově i jednotlivci využívat, při kombinaci s pevným internetem, neomezená data v mobilu za bezkonkurenčních 799 korun měsíčně.

Tři velká zlepšení čekají v těchto dnech tarifní portfolio Vodafone. Od 1. 11. 2019 mohou nově i jednotlivci využívat, při kombinaci s pevným internetem, neomezená data v mobilu za bezkonkurenčních 799 korun měsíčně. Druhou novinkou je tarif s neomezenou rychlostí mobilních dat. Do třetice pak přidáváme mobilní data u Red tarifů – za 799 korun měsíčně dnes jednotlivý zákazník s tarifem Red získá 15 GB mobilních dat.

„Chtěli jsme v České republice rozhýbat trh s neomezenými daty, a to se povedlo. Jako první operátor jsme v červnu přišli se stálou nabídkou neomezených mobilních dat pro rodiny i skupiny přátel. Jsme rádi, že se trh dál vyvíjí a my samozřejmě budeme rozvíjet i naše služby. Nyní jsme vyšli vstříc zákazníkům, kteří si přáli neomezený tarif pro jednotlivce i těm, kteří volali i po neomezené rychlosti připojení,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Vodafone portfolio

Neomezeně pro jednotlivce s pevným internetem

Uživatel pevného internetu nově pořídí tarif s neomezeným daty za 799 Kč. Pevné připojení startuje na 399 Kč. Za 1198 Kč tak zákazník získává to nejlepší ze světa mobilního i pevného internetu, hlasových služeb i sms, a to vše neomezeně.

Tato nabídka je dostupná od 1. 11. do 31. 1. 2020.

Neomezeně také pro jednotlivce

Samostatná SIM s neomezenými daty i rychlostí jejich stahování, s neomezeným voláním i SMS, 1000 minut volání do zahraničí a s roamingem ve světě na týden zdarma vyjde na 1799 korun měsíčně. S pevným internetem vyjde neomezená SIM na 1597 korun měsíčně. Tarifní řešení bez kompromisů ocení zejména uživatelé z řad profesionálů a firemních klientů.
V dalších tarifech pak výrazně narostl objem mobilních dat. Přehled nové nabídky přináší přiložená tabulka.

Nejvýhodnější budou stále balíčky pro rodinu i přátele

Posláním Vodafonu je pomocí technologií zesilovat pouto mezi lidmi. Proto jsou i nadále nejvýhodnější balíčky pro rodiny a skupiny přátel – jedno řešení pro pevný i mobilní internet, ale i televizní služby. Příkladem je v červnu spuštěný tarif Vodafone Neomezený, při kombinaci 4 SIM karet a pevného internetu přináší neomezená data do mobilu za 599 korun měsíčně.

Tip na článek: Tržby T-Mobilu rostou. Mobilní operátor se zaměří na firmy a rozšiřování internetových služeb

„To je stále nejlepší cena na trhu. Balíčky si pořídil trojnásobný počet zákazníků, než jsme očekávali, a úspěch nás příjemně překvapil. Více než polovina zákazníků volí při aktivaci nového tarifu jednu z variant Vodafone Neomezený,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Vodafone logo
Vodafone logo

Konvergentní nabídka pro více telefonních čísel proto zůstává pro Vodafone cestou, ve které bude pokračovat i do budoucna.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..