Mobilní aplikace Raiffeisenbank nově zobrazuje loga a adresy prodejců

Raiffeisenbank
Raiffeisenbank

Pro usnadnění práce s mobilní aplikací zavádí Raiffeisenbank loga obchodníků na přehledy a detaily transakcí, které jsou realizovány platební kartou. V detailu uživatelé kromě loga naleznou také mapu se zobrazeným místem, kde transakce proběhla. Pro lepší orientaci je také nově možné přidávat ke všem transakcím vlastní poznámky, podle kterých je pak mohou uživatelé vyhledávat.

Novinky v aplikaci Raiffeisenbank

Dalšími novinkami, které nová verze aplikace přináší, jsou například možnost libovolně si pojmenovat veškeré produkty, možnost realizovat platby mezi účty klienta bez nutnosti certifikace, nebo sdílení čísla účtu např. přes WhatsApp, SMS či e-mail.

„Jsme velmi rádi, že se nám daří zákazníkům zpříjemňovat práci s naší mobilní aplikací.”

„Vždy se snažíme vyslyšet jejich podněty ke zlepšení a začleňovat je do dalších verzí. Konkrétně loga obchodníků a jejich adresy zatím nabízí jen velmi omezený počet bankovních aplikací,” říká Vratislav Kříž, produktový manažer Raiffeisenbank.

Mobilní aplikace byla doplněna o uživatelské tipy

Součástí mobilní aplikace je nově také sekce “Tipy”, ve které uživatelé najdou doporučení, jak aplikaci lépe používat včetně novinek z poslední verze. Úpravu zaznamenalo také filtrování partnerů Premium RB Clubu, kde je možné jednoduše filtrovat dle kategorií např. móda, zdraví, potraviny apod. Aplikace také umožňuje již zrealizované transakce nad 2 000 Kč rozdělit do splátek, ovšem jenom pokud byly provedeny kreditní kartou. Díky tomu klienti mohou větší nákupy splácet až 36 měsíců.

Návod, jak si pojmenovat produkty:

Návod, jak přidat poznámky k transakcím:

Informace o novém mobilním eKontu jsou k dispozici zde: https://www.rb.cz/osobni/ucty/sluzby-k-uctum/nove-mobilni-bankovnictvi

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..