Konference Na vlně úspěchu 2019 – více než jen inspirace pro vaše podnikání

Konference Na vlně úspěchu 2019 - inspirace pro vaše podnikání
Konference Na vlně úspěchu 2019 - inspirace pro vaše podnikání

Hledáte inspiraci pro vaše podnikání? Případně motivaci začít? Tato největší nezávislá konference svého druhu Vám přinese ty správné ingredience pro nalezení vašeho úspěchu.

Upoutávka na konferenci

Konference, která vám vdechne inspiraci!

Úspěch je pro každého, jen je potřeba najít ty správné ingredience, které nás k úspěchu přivedou. Přijďte se inspirovat, motivovat a načerpat energii od přirozených autentických osobností a lídrů z nejrůznějších oblastí. Line-up říká jasně:„Žádná umělá motivace, motivační bulshit či euforické roztleskávání, pouze ryzí inspirace a ještě něco víc!“

Přijďte si pro svůj návod na úspěch!

Kdy a kde se to celé uskuteční?

Na konferenci se můžete těšit 25.9.2019 v Ostravě (Dolní oblast Vítkovice)

Co vás na konferenci čeká?

  • Ultimátní dávka inspirace od osobností pro váš byznys
  • Nové kontakty na stejně smýšlející osoby
  • Exklusivní káva a famózní jídlo po celou dobu konference
  • Kapela, zábava & afterparty
  • Záznam přednášek ve full HD kvalitě

Program konference a řečníci

Konference bude mít dvě části a to uzavřenou a otevřenou pro veřejnost. Otevřená část pro veřejnost bude vypňovat celé odpoledne a můžete se těšit na několik výborných řečníků, jakými jsou například Jan Mühlfeit, Petr Ludwig, Stanislav Gálik a další skvělí motivátoři. Podrobný line-up programu naleznete na webu konference zde: www.navlneuspechu.cz

Na konec dne pro vás bude připravena afterparty v čele se skupinou Poetika a DJejem.

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor bestselleru Pozitivní leader. Na konferenci „Na vlně úspěchu“ vystoupí s příspěvkem neporazitelná mysl. Jeho osobním posláním je pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál. Má za sebou velmi úspěšnou dvaadvacetiletou kariéru ve společnosti Microsoft, kde pracoval v nejužším vedení společnosti. Jeho poslední působení v této obrovské korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu.

Jan Mühlfeit
Jan Mühlfeit

Na základě jeho hlubokých znalostí a zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“ a „Odemykání týmového potenciálu“ po celém světě, kde učí jednotlivce i týmy, jak odhalit jejich silné stránky a najít v nich to nejlepší. Jeho techniky jsou cenné pro koordinaci růstu podnikání a ukazují organizacím, jak vytvářet synergie v týmu, inspirovat lidi prostřednictvím pozitivního vedení a poskytovat optimální výkon v různých oborech lidské činnosti prostřednictvím flow.

Petr Ludwig

Je český konzultant, podnikatel, publicista a spisovatel. Na konferenci „Na vlně úspěchu vystoupí Petr s příspěvkem Růstové a fixní myšlení a poradí hostům konference jak změnit nastavení své mysli. Petr se zaměřuje na téma prokrastinace (chorobné odkládání úkolů), které zpracoval ve své knize „Konec prokrastinace“. Je to světový bestseller.

Petr Ludwig - Konec prokrastinace
Petr Ludwig – Konec prokrastinace

Při studiu založil společnost LifeWeb s.r.o., která se později přejmenovala na GrowJOB s.r.o. Společnost pomáhá firmám a podnikatelům lépe organizovat čas, zaměřuje se na osobní i firemní růst, pořádá školení a konference.  V současné době žije v New Yorku, kde rozjíždí americkou pobočku své firmy pod značkou Procrastination.com. Natáčí se zajímavými osobnostmi podcast zvaný Deep Tallks, kde s hosty probírá hodnoty, smysl práce a života.

Stanislav Gálik

Stanislav Gálik (33) je vrcholový manažer v oblasti inovací a strategického managementu. Jako výkonný ředitel Aures Laboratories a ředitel pro inovace v AAA Auto řídí speciální projekty napříč celou skupinou největšího prodejce ojetých vozů ve střední Evropě. Studoval psychologii na FF MU, mediální studia na FSS MU a komunikační studia na NMSU ve Spojených státech. Na Masarykově Univerzitě v Brně přednáší psychologii přesvědčování, kreativitu a manažerskou komunikaci.

Stanislav Gálik
Stanislav Gálik

Je autorem knihy Psychologie přesvědčování. V roce 2016 vydal knihu Jak jsem stopoval letadlo, která popisuje jeho cestu kolem světa ojedinělou metodou, kterou nazval richhiking. V roce 2015 ho magazín Forbes zařadil mezi 30 pod 30.

Registrace na akci

Registrace na konferenci probíhá formou zakoupení vstupenek. Ty jsou rozděleny do tří kategorií:

  1. „Koupím včas“ – tyto zvýhodněné vstupenky pořídíte do 31.8.2019 za 1 990 Kč
  2. „Koupím na poslední chvíli“ – od 1.9.2019 pořídíte vstupenky za 2 490 Kč
  3. „VIP Gold“ – pouze omezený počet vstupenek, cena 4 990 Kč (v rámci VIP budete mít možnost osobně se setkat s řečníky, budou vám nabídnuta prémiová místa včetně servisu a TOP drinků a další)

Úspěch je pro každého. Proto neváhejte a přijďte si poslechnout skvělé řečníky, kteří vám dodají energii a motivují vás začít si plnit svoje sny! A nebojte se, nudit se rozhodně nebudete.

Všechny informace najdete na webových stránkách https://www.navlneuspechu.cz/

Kontakt pro účastníky

Alžběta Florešová
+420 739 710 372
info@navlneuspechu.cz

Kontakt pro partnery

Lukáš Ticháček
+420 608 621 927
info@navlneuspechu.cz

Organizátorem akce jsou SMS finance a.s.

SMS finance je česká nezávislá poradenská společnost s celorepublikovou působností. Od roku 2001 poskutují služby převážně v oblasti financí.

Pozici zemského ředitele tu zastupuje Lukáš Ticháček, kterého na konferenci uvidíte také.

Finanční guru a rozený leader Lukáš Ticháček

Lukáš Ticháček začínal jako běžný finanční poradce po vzoru svého staršího bratra. Dnes zastupuje pozici zemského ředitele, kterou získal v pouhých 23 letech.

Lukáš Ticháček - zemský ředitel SMS finance a.s.
Lukáš Ticháček – zemský ředitel SMS finance a.s.

V letech 2017 a 2018 založil dalších pět společností, kde společně s kolegy vyvíjejí zajímavé projekty jako například unikátní software Infina pro řízení lidí nebo srovnávač hypotečních úvěrů. Lukáš je také velmi aktivní na sociálních sítích, především na Instagramu, kde každý den pro své sledující sdílí svůj osobní život. Tam se na první pohled může zdát, že si pouze užívá života a nepracuje, ale věřte, že je velmi pracovitý a svůj úspěch si musel oddřít. Sám říká, že je překvapený, kolik lidí inspiruje a motivuje ke splněních jejich cílů. Velice rád totiž předává zkušenosti ostatním.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..