Japonská půjčka se přejmenovala na Kamali

Kamali pujcka
Japonská půjčka se změnila na Kamali půjčku

Upozornění, od 1. 2. 2017 se Japonská půjčka změnila na Kamali půjčka!

Japonská půjčka odstartovala změnu názvu, tzv. rebranding. V prvním kroku změnila název na univerzální Kamali. Po změně názvu přijde na řadu i nová kreativa (bannery, bilboardy, reklamy) a komunikace společnosti. Kamali přináší i nové unikátní služby, které zvyšují bezpečnost krátkodobé půjčky pro své uživatele.

Žádost o půjčku

Od 1. února 2017 přejmenovala Japonská půjčka své jméno na Kamali. Jedná se o první krok, na který v brzké době naváže zcela nová kreativa a komunikace.

„Přišel čas udělat Japonskou půjčku ještě lepší a připravit ji na případnou expanzi do dalších zemí. Z několika návrhů názvů jsme vybrali Kamali. Je univerzální, snadno použitelný a to i mezinárodně. Navíc se píše a vyslovuje naprosto stejně, nehrozí tedy nechtěné záměny či úsměvné zkomoleniny jako u jiných názvů,“

prozradil ke změně Jan Machaň, vedoucí sekce speciálních projektů společnosti Home Credit, která Kamali půjčku (dříve Japonskou půjčku) vlastní a provozuje.

Nová reklama na Kamali půjčku sází na kočičí příběhy

Kamali spustila od února 2017 novou reklamní kampaň. Její ústřední postavou je kočka, která se snaží ulovit nejlepší krátkodobou půjčku na trhu. Nové spoty jsou dalším krokem přejmenování se z Japonské půjčky na Kamali.

Hlavní roli v animovaných spotech ztvární kočka, které „nevoní“ nevýhodné nabídky krátkodobých půjček.

Žádost o půjčku

„Naším cílem bylo vytvořit spoty, které ukážou, že máme nejlepší produkt na trhu krátkodobých půjček. Snažili jsme se vymyslet jednoduchý děj s jasným sdělením tak, aby byl spot originální, snadno zapamatovatelný a maximálně srozumitelný. Divák musí už po prvních vteřinách vědět, že se jedná o Kamali,“

uvedla k nové reklamní kampani Kateřina Cmerková, vedoucí oddělení managementu společnosti Home Credit.

Hotové jsou celkem tři reklamní spoty ve stopáži 20 sekund. V každém příběhu vystupuje kočka v roli zákazníka, která chce ulovit nejlepší krátkodobou půjčku. Do cesty se jí ale stavějí nejrůznější předražené nabídky a lákadla, například v podobě první půjčky zdarma.

„V každém spotu jsou zmíněny tři hlavní výhody půjčky od Kamali, konkrétně jde o nízkou cenu, rychlost vyřízení a bezpečnost. Nebojíme se srovnání s konkurencí, protože víme, že jsme na trhu krátkodobých půjček nejlevnější,“

doplňuje Cmerková. Kreativní návrh reklamních spotů dodala agentura Oliver. Televizní diváci se s nimi setkají na stanicích TV Prima.

Kamali – navenek jiná, uvnitř ještě lepší a bezpečnější

Spolu se změnou jména představuje Kamali i další vylepšení, která přispívají k ještě větší bezpečnosti krátkodobé půjčky. Hlavními taháky jsou odklady splátek v tíživých životních situacích a rozklad splátky do více měsíců. Při hospitalizaci, požáru domácnosti nebo ztrátě zaměstnání pomůže nová doplňková služba Bezpečná splátka.

„V kritických situacích je možný odklad splátky o 30 dní. Za celou dobu splácení si mohou lidé odložit splátku až dvakrát. Služba Bezpečná splátka je za jednorázový poplatek 199 korun a je nutné si ji sjednat už v okamžiku vyplňování žádosti o půjčku,“ doplňuje Machaň.

Stále také lidé nemusí splatit vypůjčenou částku naráz, ale mohou si ji rozložit do deseti splátek. Stačí pravidelně splácet 10 % a poplatek 49 korun za každou vypůjčenou tisícikorunu. Kdo momentálně nemá dostatek peněz ani na desetiprocentní splátku, může nově odeslat jednu korunu a odložit si tak termín splatnosti o dalších 30 dní.

Žádost o půjčku

Služba je za poplatek 79 korun za každých vypůjčených tisíc korun. Poplatek se platí až s poslední splátkou, tedy až poté, co došlo k odložení splatnosti. Tímto způsobem je možné odložit termín splatnosti až dvakrát.

TIP! RECENZE Kamali PŮJČKY

Kamali nezdražuje a snaží se půjčovat stále nejvýhodněji

Kamali půjčka má ambici zůstat první volbou pro všechny, kteří uvažují o půjčce na velmi krátkou dobu. Předchůdce Kamali v mnoha nezávislých testech rychlých půjček prokázal, že má nejvýhodnější podmínky na trhu krátkodobých půjček v Česku. S nejlepší nabídkou mohou lidé počítat i nadále.

Za každou vypůjčenou tisícikorunu na 30 dní zaplatí stále 33 korun. Poprvé si lze půjčit až 10 000 korun na 30 dní. U druhé a dalších půjček mohou zájemci dosáhnout až na 20 000 korun.

Když Kamali nepůjčí, alespoň zájemci o půjčku poradí

Kamali jako jediná na trhu mikropůjček podá pomocnou ruku lidem v tíživé finanční situaci. Každá žádost o půjčku je důkladně prověřována a v případě pochybností o finančním zdraví klienta zamítnuta.

„Této skupině zájemců o půjčku se snažíme pomoci, ne je finančně zatěžovat dalšími splátkami. Zdarma poradíme, jak co nejrychleji vyjít z tíživé finanční situace. Spolupracujeme s Poradnou při finanční tísni a klientům v problémech předáme kontakt na poradce, který pomáhá lidem řešit jejich finanční situaci,“ vysvětluje Machaň z Home Credit.

Základní informace o Kamali půjčce

Kamali půjčka (dříve Japonská půjčka) je internetová služba, která se zabývá rychlou nebankovní půjčkou před výplatou, ve výši 1.000 až 10.000 Kč (opakované až 15.000 Kč). Splatit půjčku včetně poplatku za jeho poskytnutí (pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku!) je nutné do 30 dnů nebo je možné splátky až 5x odložit (celkem tedy až 150 dní splatnosti). Bez ručitele, bez dokládání příjmů, bez papírů.

  • změní se logo a název z Japonské půjčky na Kamali
  • nově bude navýšen limit pro opakované půjčky až na 20.000 Kč
  • nové bannery a reklamy v TV budou k vidění v průběhu února (původní budou do 1. 2. 2017 odstraněny)

Žádost o půjčku

PROMO AKCE PRO NOVÉ KLIENTY: když svoji první půjčku vrátíte do 14 dní, nepřeplatíte ani korunu navíc! A to se vyplatí :-)

 

Proč zvolit právě Kamali půjčku (Japonskou půjčku)?

CENA:

  • nejvýhodnější rychlá půjčka v ČR (dle Home Credit a.s. a různých srovnání nebankovních půjček)

RYCHLOST:

  • výplata půjčky do 10 minut nebo ZDARMA
  • schválení on-line do 60 vteřin
  • žádost má jen 3 snadné kroky a 10 základních údajů

BEZPEČÍ:

  • možnost až 5 odkladů splátky za malý poplatek
  • žádné rozhodčí doložky ve smlouvě
  • zázemí tradiční nebankovní společnosti Home Credit

Žádost o půjčku

Bližší informace o půjčce:

Druh Informace
částka 1.000 – 10.000 opakovaně pak až 20.000
splatnost 30 dní je možno prodloužit na 150
způsob poukázání převodem
musí být zaměstnaný ne
min. příjem není vyžadován
potvrzení o příjmu ne
kontroluje registr ano
nutná registrace ano
délka vyřízení peníze do 10 minut nebo zdarma
lze kompletně vyřídit online ano
předčasné splacení ano
poplatek za poskytnutí ano
výhody nejvýhodnější mikropůjčka v ČR, možnost půjčky až 50.000 na rok
občanství ČR
věková hranice/rozsah 18+
bankovní účet ano

Jak se vyvíjel název poskytovatele rychlých nebankovních půjček?

 

Kamali a Japonska pujcka
Kamali a Japonska pujcka

Zkušenosti a diskuze čtenářů a klientů Japonské půjčky

Co říkáte na změnu názvu z: Japonská půjčka na Kamali půjčka, Vy? Podělte se s námi v komentářích!

Můžete také připojit Vaše zkušenosti s Japonskou půjčkou, ať už se jedná o pozitivní nebo ty negativní, protože je velká pravděpodobnost, že obě půjčky budou velmi podobné.

Děkujeme a budeme se těšit na zajímavou diskuzi o Kamali a Japoncích! :-)

Žádost o půjčku

Nezávazná žádost o Kamali půjčku online:

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..