ING Bank vyhlášena Nejlepší bankou světa roku 2017 podle finančního časopisu Global Finance

Nejlepší banka světa za rok 2017 byla vyhlášena ING Bank
Nejlepší banka světa za rok 2017 byla vyhlášena ING Bank

ING Bank získala prestižní titul Best Bank In The World /Nejlepší banka světa za rok 2017. Toto významné ocenění bankovních institucí, World’s Best Global Banks, každoročně uděluje finanční časopis Global Finance.

Nejlepší banka světa za rok 2017

ING Bank se může pochlubit prestižním oceněním pro nejlepší banku světa roku 2017. Vítěze vybrala porota společně s finančními řediteli, analytiky a bankéři z celého světa, a to na základě skvělých výsledků v uplynulém roce, jejich dobrého jména a vynikající kvality řízení. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 14. října v hlavním městě USA, Washingtonu, D.C. a 18. října v Torontu.

„Je pro mě velkou ctí přijmout za všechny kolegy, kteří každý den tvrdě pracují, aby našim zákazníkům poskytovali co nejlepší služby, ocenění Global Finance’s Best Bank in the World,“ prohlásil Ralph Hamers, generální ředitel ING Bank. A vzápětí dodal: „Neustále hledáme způsoby, jak dělat bankovnictví přístupnější a pomáhat zákazníkům činit ta správná finanční rozhodnutí.“

ING Bank působí v Česku již 25 let

V České republice ING Bank působí již 25 let. Za tu dobu si zde vybudovala silnou pozici nejen v oblasti korporátního bankovnictví, ale také u široké veřejnosti, které nabízí finanční produkty zaměřené především na spoření a zhodnocování úspor. ING Bank má v České republice přes 400 tisíc spokojených zákazníků, kteří oceňují především stabilní zázemí této společnosti, kvalitu jejích služeb a moderní přístup. „Letošního ocenění si velmi vážím a jsem přesvědčen, že náš inovativní a prozákaznický přístup je tou správnou cestou. Důkazem může být i loňské ocenění Best Global Bank, udělené časopisem The Banker,“ říká Isold Heemstra, CEO ING Bank ČR.

Časopis Global Finance

Časopis Global Finance je celosvětový finanční magazín, který byl založen roku 1987 v New Yorku. Mezi jeho čtenáře patří zejména firemní a finanční pracovníci, kteří jsou odpovědni za investiční a strategická rozhodnutí v nadnárodních společnostech a finančních institucích. Global Finance pravidelně oceňuje špičkové pracovníky mezi bankami a dalšími poskytovateli finančních služeb.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..