Domů Bydlení Hypoteční banka se opět stala jedničkou na trhu hypoték a má řešení...

Hypoteční banka se opět stala jedničkou na trhu hypoték a má řešení na každé trápení s bydlením!

Hypoteční banka- dr. Hypotečka vyřeší každé bydlení a hypotéku!
Hypoteční banka- dr. Hypotečka vyřeší každé bydlení a hypotéku!

Hypoteční banka se opět stala jedničkou na trhu hypoték

Podle údajů Ministerstva pro místní rozvoj a statistiky Fincentra Hypoindex potvrdila Hypoteční banka již po desáté v řadě svoji pozici jedničky na trhu. Její služby totiž využilo téměř 30 % těch, kteří loni v Česku k pořízení nebo rekonstrukci svého bydlení čerpali hypoteční úvěr. U Hypoteční banky si v průměru půjčovali 2,29 milionu korun.

„I když se Hypoteční banka stala jedničkou na trhu hypoték již po desáté v řadě, byl pro nás loňský úspěch v mnoha oblastech naprosto zásadní a výjimečný,“ uvedl Jiří Feix, předseda představenstva a generální ředitel Hypoteční banky.

Hypoteční banka poskytla v roce 2017 hypotéky za více než 60 miliard

„Naši pozici jsme totiž obhájili v době, kdy došlo k radikálním legislativním úpravám, které si od všech hráčů na trhu vyžádaly naprosto zásadní změny procesů. Navíc i naše banka prošla některými důležitými změnami, včetně obměny na postu generálního ředitele. Přesto jsme dokázali udržet naše pozice z rekordního roku 2016 a v roce 2017 za přispění ČSOB přinesli dalších 63,4 miliardy nových obchodů. Ještě více si ceníme našeho tržního prvenství v celkovém portfoliu, které činí téměř 280 miliard. Zisk 30% trhu považuji za skvělý úspěch všech našich zaměstnanců a obchodních partnerů,“ dodal.

Hypoteční banka opět potvrdila své postavení hypoteční jedničky, když zvítězila hned v 8 z 13 krajů ČR (Praha a Středočeský kraj jsou počítány jako jeden). Průměrná výše hypotečního úvěru klientů Hypoteční banky předčila průměr trhu, když dosáhla rekordní hodnoty 2, 29 mil. Kč (ve srovnání s průměrem trhu ve výši 2,05 mil. Kč).

Hypotečka má lék na každé trápení s bydlením

Sužuje Vás alergie na umakart? Leží Vám v žaludku stará hypotéka? Jarní kampaň Hypoteční banky představuje doktora Hypotečku – odborníka, jehož terapie pomůže každému, kdo sní o lepším bydlení. Ať už se na něj obrátíte s koupí nemovitosti, refinancováním nebo třeba s rekonstrukcí, navrhne Vám účinný lék přímo na Vaši „diagnózu“ a věnuje Vám takovou péči, že z ordinace zaručeně vyjdete s úsměvem!

„Naši klienti často řeší specifické problémy s bydlením. A právě všem, kdo si neví rady a chtěli by se „vyléčit“ ze svého trápení, bude nově k dispozici doktor Hypotečka, odborník na slovo vzatý. Pro každého totiž existuje účinný lék, který náš nový specialista správně předepíše. Moc dobře totiž ví, co dělá – za dobu své praxe už úspěšně vyřešil bezmála půl milionu případů,“ říká ke kampani Andrea Vokálová, tisková mluvčí Hypoteční banky.

Posílení image značky jako odborníka na bydlení a banka pro každého

Nový komunikační koncept Hypoteční banky se soustředí především na posílení image značky jako odborníka na bydlení a banku pro každého. Jarní kampaň „Hypotečky“ bude k vidění od začátku února na mnoha místech, a to jak v online prostředí (web, youtube a zpravodajské weby), tak i v podobě 10sekundových TV spotů na všech kanálech televize NOVA, Prima a Óčko. Originální kresby z pera nového dvorního výtvarníka Bohumila Fencla se objeví i na veřejných CityLightech a plakátech na pobočkách a kontaktních místech.

Nový reklamní spot Hypoteční banky na problémy při řešení bydlení:

„V online ordinaci dr. Hypotečky na www.hypotecka.cz se pobavíte vtipným pojetím různých „diagnóz“, se kterými se na nás klienti obracejí, jako je například akutní garsoniéra nebo alergie na umakart. Doktor si ale vždy se všemi neduhy jaksepatří poradí,“ říká Andrea Vokálová, tisková mluvčí Hypoteční banky.

Autorem konceptu je agentura J. Walter Thompson, se kterou banka nově spolupracuje. Na jarní kampaň se naváže druhou vlnou v letních měsících a na podzim 2018 se chystá sponzoring.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..