Fio banka nabízí vlastní kreditní karty a otevřela svou 80. pobočku v Praze na Žižkově

Fio banka - kreditni karty pro osoby i podnikatele
Fio banka - kreditni karty pro osoby i podnikatele

Česká Fio banka rozšiřuje své úvěrové produkty o kreditní karty Mastercard pro spotřebitele a podnikatele. Nabízí jeden z nejnižších úroků na trhu, bezplatné vydání i vedení karty nebo volitelný začátek bezúročného období. Všechny kreditní karty jsou navíc součástí bonus programu Priceless Specials, který vrací procenta z nákupů.

Pro spotřebitele Fio banka připravila kartu Mastercard Credit s ročním úrokem 19,90 %, pro fyzické osoby-podnikatele pak Mastercard Credit Business s úrokem 17,90 %. Jejich vydání i vedení je zcela zdarma. Držitelé kreditní karty mohou použít peníze na cokoliv a splacení odložit na později. Fio banka jim nabízí bezúročné období trvající až 45 dní, a pokud peníze splatí během něj, nezaplatí nic navíc.

Začátek období si mohou sami zvolit a přizpůsobit ho například termínu své výplaty, aby mohli uhradit vyčerpanou částku bez starostí. Pomáhá jim k tomu i 100% inkaso, které lze nastavit zcela zdarma, a díky němuž dojde k automatickému a včasnému splacení. Kompletní servis pak doplňují bezplatná e-mailová upozornění na blížící se datum splatnosti.

Nulové poplatky a jednoduché podmínky kreditních karet

„Když přicházíme na trh s novým produktem, chceme, aby splňoval naši filozofii nulových poplatků a jednoduchých podmínek. Proto jsou naše kreditní karty zdarma pro spotřebitele i podnikatele a nabízí celou řadu bezplatných výhod, jako je 100% inkaso, upozornění na blížící se datum splatnosti nebo nulové poplatky za výběry z našich bankomatů. Věříme, že si mezi silnou konkurencí na trhu najdou své místo i díky úroku, který je pod hranicí dvaceti procent,“ dodává Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

S kreditní kartou lze využít 10 výběrů měsíčně z bankomatů Fio banky bez poplatků (na vybírané částky se nevztahuje bezúročné období). Oba typy kreditních karet jsou automaticky součástí bonusového programu Priceless Specials, který vrací procenta z nákupů ve vybraných obchodech.

Majitelé business kreditek se mohou navíc zaregistrovat do programu Business Selection a získat další výhody, jako je např. volný vstup do letištních salónků. Ke kreditním kartám lze kdykoliv online sjednat cestovní pojištění, pojištění ztráty či krádeže karty nebo pojištění právní ochrany řidičů.

Více informací o kreditních kartách najdete zde.

Otevření 80. pobočky Fio banky v Praze na Žižkově

Česká Fio banka nabízí své služby už na 80 místech po celé České republice. Nejnovější pobočku otevřela 1. února na pražském Žižkově. Klientům nabídne bankovní a investiční služby i prodlouženou dobu pokladní přepážky.

Fio banka je lídrem mezi tzv. nízkonákladovými bankami, a to nejen co do rozsahu nabízených produktů, ale také podle počtu poboček. Aktuálně jich má v České republice už 80 plus 1 hypoteční centrum. Nejnověji si mohou lidé přijít založit účty bez poplatků, vyřídit hypotéku nebo se poradit o investicích na novou pobočku v Praze 3 na Žižkově (Táboritská 1782/40).

Samozřejmostí je i hotovostní přepážka, která má oproti ostatním pobočkám prodlouženou provozní dobu, konkrétně od 8:30 do 17:30, pouze s půlhodinovou polední přestávkou. Součástí pobočky je i nonstop přístupný bankomat. Kompletní informace najdete zde.

„Vnímáme zvýšený zájem o naše služby, každoročně k nám přijde víc než 100 tisíc nových klientů. Proto pokračujeme v rozšiřování pobočkové sítě, abychom mohli být klientům co nejvíce na blízku. K nové pobočce na Žižkově přibyde v prvním čtvrtletí letošního roku ještě pobočka v Litoměřicích a v pražských Nuslích. Stále se přitom díváme po dalších vhodných lokalitách například v Ostravě, Mělníku i jinde. Na Žižkově jsme o hodinu a půl rozšířili pokladní hodiny, nově budou hotovostní služby dostupné od dřívějších ranních hodin až do podvečera. Tento systém bychom chtěli postupně aplikovat i na jiné vytížené pobočky. Věříme, že tím klienty potěšíme,“ komentuje otevření 80. pobočky Fio banky Jakub Schmid, ředitel klientské divize.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..