Expobank CZ nabízí úrok 1,6 % p.a., nejvyšší mezi běžnými a spořicími účty bez poplatků a podmínek

NEO účet od Expobank
NEO účet od Expobank

Česká banka Expobank CZ zvyšuje u svého NEO účtu úrok z dosavadních 1,2 % p.a. na 1,6 % p.a. Nabízí tak nejvyšší úrok mezi běžnými a spořicími účty, které jsou na českém trhu momentálně k dispozici bez poplatků a podmínek. Založení i vedení NEO účtu je nově nejen zcela zdarma bez omezení, ale také umožňuje bezplatně vybírat peníze z jakéhokoliv bankomatu po celém světě.

Kompletní Představení a Recenzi NEO účtu najdete ZDE!

NEO účet si můžete založit zdarma a online tu: https://expobanking.cz/#new-user-registration

NEO účet od Expobank CZ úročí vklady 1,6 % p.a.

NEO účet od Expobank CZ nově nabízí úročení vkladů ve výši 1,6 % p.a. To se vymyká standardnímu úročení na běžných účtech a vyrovná se účtům spořicím. Výše úrokové sazby je nejvyšší mezi běžnými a spořicími účty bez podmínek a poplatků za jejich založení nebo vedení. „V NEO účtu se nám podařilo spojit tradiční bankovní služby s moderními FinTech nástroji v jedné platformě. Snažíme se jej neustále zdokonalovat, proto jsme nyní výrazně navýšili úrokovou sazbu,“ uvádí Kateřina Petko, ředitelka marketingu a komunikace a tisková mluvčí Expobank CZ.

Kompletní Představení a Recenzi NEO účtu najdete ZDE!

Nákup Bitcoinu na běžném účtu

TIP na článek: Kdo nakoupil Bitcoin na začátku roku, může jej v červnu 2019 prodat za trojnásobek!

Expobank CZ představila NEO účet jako první běžný účet v Evropě, který umožňuje obchodovat s bitcoiny. Jeho uživatelé rovněž mohou prostřednictvím internetového bankovnictví investovat do začínajících i již zavedených růstových firem, ale také investovat a spořit do drahých kovů.

NEO účet si můžete založit zdarma a online tady: https://expobanking.cz/#new-user-registration

1 KOMENTÁŘ

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..