Equa bank snížila sazby hypoték na 2,69 % p.a., akce platí do konce léta

Equa bank hypotéka
Equa bank hypotéka

Equa bank opět snižuje úrokové sazby hypoték, a to o 0,1 % p. a. Změna se týká fixací na tři a pět let a platí pro hypotéky na výstavbu nebo koupi domu či bytu a na refinancování hypoték. Hypotéky Equa bank tak lze nyní pořídit již od 2,69 % ročně.

Online žádost o Equa bank hypotéka zde!

Equa bank hypotéka

Vedle snížení úrokových sazeb hypoték – nabízí nově Equa bank také bonus 5000 Kč k refinancování hypotéčních úvěrů. Bonus platí pro refinancování účelových a neúčelových hypoték s fixací na tři nebo pět let. Minimální částka refinancování z jiné banky je 700 000 Kč.

Akce platí pro žádosti podepsané do 31. 8. 2019 a smlouvy sjednané do 14. 9. 2019.

Snížení sazeb a bonus při refinancování nejsou jediné výhody, které Equa bank u hypoték nabízí. Další je například finanční úhrada dokumentů z Katastru nemovitostí. Klienti tak nemusí hradit vklad zástavního práva ve prospěch banky, výpis z katastru nemovitostí k čerpání hypotéky, ani výpis z katastru nemovitostí po vyčerpání hypotéky. Equa bank vše vyřídí a uhradí za ně.

Hypotéka až do výše 90 % ceny nemovitosti

Kromě toho nabízí Equa bank také možnost navýšení stávající hypotéky až do výše 90 % ceny nemovitosti. K tomu není potřeba žádné nové ocenění nemovitosti nebo zástavní smlouva. Navýšení hypotéky je poskytnuto za výhodnou úrokovou sazbou.

Hypotéka PLUS

S Hypotékou PLUS zas mají zájemci o nové bydlení možnost získat až celou výši potřebné částky, a to díky spoluúčasti rodičů či jiné blízké osoby, kteří poskytnou druhou nemovitost jako dozajištění. Rodičům a osobám blízkým poskytuje Equa bank garanci vyvázání jejich nemovitosti po splacení části hypotéky při splnění podmínek sjednaných ve smlouvě. Samozřejmostí je možnost mimořádné splátky zdarma za účelem vyvázání nemovitosti.

Tabulka s úpravou výše sazeb u hypoték od Equa bank:

FixaceSníženíSazba po snížení
3 roky– 0,1 %2,69 %
5 let– 0,1 %2,69 %

Online žádost o Equa bank hypotéka zde!

1 KOMENTÁŘ

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..