Elektronická evidence tržeb uživatele iDokladu nepřekvapí

iDoklad online účetnictví
iDoklad - fakturace a účetnictví online v cloudu, zdroj: money.cz

TIP! Přidejte se do diskuze o EET ve skupině na Facebooku, kde si můžete vyměňovat názory a zkušenosti s ostatními podnikateli zde: EET – diskuze a výměna zkušeností

Spuštění elektronické evidence tržeb (EET) se blíží rychlým tempem a řada podnikatelů přemýšlí, jakým způsobem si s ní poradí a co vše musí zařídit. Pokud jste uživatelé hojně rozšířeného cloudového účetnictví pro živnostníky a malé podnikatele iDoklad.cz, pak zbystřete! Tvůrce a majitel tohoto užitečného, účetního pomocníka, společnost Cígler Software, samozřejmě myslela i na toto a má pro Vás dobrou zprávu – iDoklad je na EET připravený a nabízí tyto 2 způsoby, jak EET evidenci tržeb řešit:

Kromě nové funkce Elektronická evidence tržeb nabízí možnost propojit iDoklad s bezplatnou mobilní aplikací Profi Účtenka. Uživatel ji využije zejména při častém hotovostním prodeji nebo při prodeji v terénu a mimo provozovnu.

Obě možnosti budou k dispozici začátkem příštího týdne (cca od 7.11. 2016) a vše si tak můžete vyzkoušet v testovacím režimu, který ministerstvo financí právě teď v listopadu spustilo.

Více užitečných informací o řešení EET s pomocí iDokladu se dočtete na jejich webu EET poradny. Na stejném místě najdete také další podrobnosti týkající se elektronické evidence tržeb. Úspěšné testování!

Co to je iDoklad.cz?

iDoklad je on-line fakturační služba od společnosti Cígler Software, která umožňuje zdarma vystavovat faktury či pokladní doklady a tvořit ceníky. Faktury si poté může uživatel přizpůsobit podle svých potřeb a vygenerovat z nich podklady pro daňové přiznání. Jedná se o cloudovou službu, takže není nutná instalace softwaru na lokální počítač. V současné době ji využívá skoro 120.000 spokojených klientů u nás a na Slovensku.

Zdroj: Newsletter iDoklad.cz

TIP! Přidejte se do diskuze o EET ve skupině na Facebooku, kde si můžete vyměňovat názory a zkušenosti s ostatními podnikateli zde: EET – diskuze a výměna zkušeností

1 KOMENTÁŘ

  1. Nejen idoklad nabízí tuto funkci, dnes už většina moderních systémů nabízí propojení s EET – např. https://imboss.cz/, díky čemu se to automaticky registruje a je to pak o dost jednodušší.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..