Českomoravská stavební spořitelna do září uzavřela 125 tisíc spořicích smluv

Praha 7. října 2019 – Českomoravská stavební spořitelna za první tři čtvrtletí uzavřela přes 125 tisíc smluv o stavebním spoření, meziročně je to mírný nárůst. Stavební spoření je dlouhodobě základem úspor českých domácností. Za letošním vývojem je především vylepšení spořicího tarifu, nové kampaně i užší spolupráce s mateřskou ČSOB.

„Stavební spoření je dlouhodobě mezi zabezpečenými produkty nejlepší volbou. Nabízí výnos, který se aktuálně blíží čtyřem procentům, pravidelně poráží inflaci. Klienti to dobře vědí, proto je zájem o nové smlouvy v posledních letech stabilní,“ komentoval letošní prodeje místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier. ČMSS za prvních devět měsíců uzavřela 125.459 smluv. To je meziročně o jedno procento více než loni. Celková cílová částka dosáhla 43,5 miliardy korun a průměrná výše cílové částky činí 347 tisíc Kč.

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS)
Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS)

„V letošním roce jsme vylepšili náš spořicí tarif a představili řadu prodejních kampaní. Zároveň jsme navázali ještě užší spolupráci s naší mateřskou společností ČSOB,“ dodal Maier. „Vzhledem k aktuálním akcím předpokládáme, že celoroční výsledek pro nás bude znamenat navýšení prodejů v řádu jednotek procent. Tedy přesně tak, jak jsme očekávali na konci loňského roku,“ uzavřel.

Tip na článek: Stavební spoření od ČMSS lze nově zřídit plně online i z mobilu

Od počátku září nabízí ČMSS možnost uzavření smlouvy o stavebním spoření bez vstupního poplatku v maximální výši 1500 korun. Tento poplatek standardně činí 1 % z cílové částky. Pro klienty uzavírající cílové částky do 150 tisíc korun je tak uzavření smlouvy zdarma. Tedy, jak při uzavření smlouvy i obchodního zástupce, tak i on-line přes web či mobilní telefon.

Balíček stavebka a běžného účtu

DALŠÍ BONUS OD ČSOB

Ještě vyšší bonus mohou získat klienti, pokud si ke stavebnímu spoření zároveň zřídí běžný účet ČSOB Plus konto nebo Premium konto. Max. výše poplatkové slevy v tomto případě dosáhne 2000 korun, klient navíc získá odměnu 1000 Kč připsanou na nově uzavřený účet. Po započtení maximální možné prémie dosahuje nejvyšší možný výnos stavebního spoření od Lišky 3,8 procenta ročně.

Více informací na internetových stránkách: Českomoravská stavební spořitelna

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..