CASHFLOW SUMMER 2019 – byznys, investice, nemovitosti, startupy a kryptoměny – to vše přináší 6. ročník konference, která je poprvé open air!

CASHFLOW SUMMER 2019 - byznys konference
CASHFLOW SUMMER 2019 - byznys konference

„Byznys a investice lépe probereme na pláži a při sportu, než v klimatizovaném sále. A nejen to. Co popíjet při diskuzi s řečníky kokosy a zakouřit si vodní dýmku? Ano, první konference, kde dresscode jsou plavky“

CASHFLOW SUMMER 2019 – To je podtitul této byznys & investiční konference doplněné o spoutu doprovodných, sportovně odpočinkových aktivit.

Vstup na web konference zde

Výběr z programu konference:

nomádství

Digitální nomádství, trendy a coliving

Jak jinak začít, než nomáděním. Pobavme se proč a jak pracovat na dálku, co balit na cesty a podle čeho vybrat co-living a co-working ve světě. Dozvíš se nejen travelhacky, co ti ušetří budget, ale taky tipy na ty nejlepší destinace. Poznej osobně tři nomády, kteří mají roky zkušeností s životem na cestách. Matouš Vinš, Martin Rosulek a moderátorský nomád Vojtěch Konečný. Otázky můžeš klást i přes apku Sli.do.

krypto

Svět kryptoměn a decentralizace

Co se událo za poslední roky v kryptosvětě, kdo to (ne)ovládá a reguluje. Jaká je budoucnost ve stable měnách, decentralizovaných aplikacích a PoS? Když nebudeš zrovna na flyboardu, možná se dozvíš jaké altcoiny drží early hodleři a kryptoevangelisti Karel Fillner, Ondřej Pilný a Petr Sanetrník. Diskuzi povede kryptomoderátor Jaroslav Kovac.

ekonomika

Ekonomika a trhy v grafech

Zajímá tě burza a aktuální dění na trzích? Tak si nenech ujít tohle tradingové duo. Poví ti do čeho investovat a jak číst grafy. Možná dojde řeč na ekonomické bubliky a manipulaci velkých hráčů. Málo kdo rozumí u nás grafům jako ekonom Roman Dvořák a profi trader Ludvík Turek. Navíc jejich přednášky patří mezi nejlépe hodnocené s vtipným podtextem.

nemovitosti

Jak na investování do nemovitostí

Je reálný výnos z pronájmu nad 12 %, prodej nad tržní cenou a financování bez příjmu? Dle hostů ano, dokonce se lze vyhnout i dani z převodu nemovitosti. Možná dojde i na výhody developerských projektů a koupě nemovitostí v zahraničí. To vše probereme s letitými investory Vít Endler, Pavel Opluštil a Adam Wojnar. U toho nebude chybět ostřílený moderátor a homehunter Jaroslav Kovac.

Startupy a technologie budoucnosti

Jaké technologie a aplikace mění svět? Co se děje ve světě Fintech, VR a startupů? Jak získat seed investici, mentora a udělat díru do světa? CEO STRV Lubo Smid, investor Dan Hastík a manažer Revolut David Pavliska se utkají v páteční diskuzi. Tady se nudit nebudeš!

byznys

Byznys a příležitosti na trhu

V závěrečné diskuzi proberme cashflow v podnikání, online byznysy, trendy a jaké obory rostou jak houby po dešti. Borci začali dřív, než jim bylo 18 let a dnes řídí milionové projekty. Do čeho investují a kde vidí příležitosti úspěšní online podnikatelé Libor Horeni (Toprecepty.cz, DobroKáva), Jan Linhart (agentura, coworking, 1000+ domén) a Boris Bošiak (CEO Reservio)? Tohle bude obohacující třešnička na dortu.

Vstup na program konference zde

Kde se bude akce konat?

Rekreační areál Wake Park Náklo

„Dlouho jsme vybírali místo, kde se budeme cítit jako na pláži. Našli jsme vyladěný sportovní a relaxační areál Wake Park Náklo, který se pyšní průzračně čistou vodou a nachází se jen 15 min od Olomouce.“

Kolik to celé stojí?

Ceny vstupenek jsou rozděleny do dvou kategorií, ta základní vyjde na 3000 Kč a VIP na 6000 Kč. Výběr je na vás.

Kontaktní údaje na provozovatele:

Tomáš Zdražil

organizátor konference CASHFLOW SUMMER 2019
+420 602 433 864
t.zdrazil@investree.cz

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..