Banka Volksbank se změnila na Sberbank

Toto prohlášení se objevilo na webu Sberbank v únoru 2013:

Volksbank CZ, a.s. se mění na Sberbank CZ, a.s.

Vážení klienti,
s radostí Vám oznamujeme, že k 28. únoru 2013 společnost Volksbank CZ, a.s. změní svůj název na Sberbank CZ, a.s. a začne vystupovat pod značkou Sberbank.

Již v únoru roku 2012 vlastníci Volksbank International AG a představitelé mezinárodní bankovní skupiny Sberbank úspěšně dokončili vyjednávání o prodeji. Nová značka je tak pouze formálním zakončením celého procesu.

Sberbank patří mezi nejúspěšnější finanční instituce na světě a dominantní hráče na trhu s inovativními bankovními produkty i nejmodernějšími technologiemi. V kombinaci s lokální znalostí se tak Sberbank stává silným bankovním partnerem i pro Vás.

Na českém trhu bude Sberbank CZ, a.s. i nadále fungovat podle zákonů České republiky a podléhat bankovnímu dohledu České národní banky.

Od 28. února 2013 Vám budou k dispozici webové stránky na nové adrese www.SberbankCZ.cz.

V souvislosti se změnou obchodního jména banky dochází k úpravám všech dokumentů, zejména obchodních podmínek banky, názvosloví produktů uvedených v sazebníku a dalším změnám.

Přehled nejdůležitějších úprav souvisejících se změnou obchodního jména

Veškeré Vaše dotazy týkající se probíhajících změn zodpoví Váš osobní bankéř nebo volejte na zákaznickou linku 800 133 444.

Vaše Volksbank

Zdroj: https://www.sberbankcz.cz/novinky/oznameni-rebranding

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,vlastním po strýci vkladní knížku z roku 1945 a je na ní zůstatek několik tisíc.Chci se informovat
    o výši eventualního zůstatku.Zůstatek je na knížce z 2.světově války Volksbank fulan s razítkem Záložna Lidová banka zapsané společenstvo s ručním obmezeným Jílové u podmokel.Děkuji za info Pluhař.

    • Dobrý den, rádi bychom poradili, ale bohužel sami nevíme, s tímto jsme se zatím nesetkali… Ale pokud to bude jako ve filmech, pak na Vás, za ty roky, čeká zajímavá sumička ????

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..