Banka CREDITAS dosáhla v prvním pololetí zisku a nově nabízí bezkontaktní platební nálepku

Bezkontaktní platební nálepka - Banka CREDITAS
Bezkontaktní platební nálepka - Banka CREDITAS

Během prvních šesti měsíců na bankovním trhu se podařilo Bance CREDITAS získat si důvěru vkladatelů. Celkově nyní obhospodařuje vklady v hodnotě 26,9 miliardy korun. I při pokračujících investicích vykázala zisk přes 7 milionů korun.

V prvním pololetí udržela Banka CREDITAS silnou kapitálovou pozici a dosáhla zisku

„Při přechodu na bankovní trh bylo pro nás stěžejní udržet naše stávající klienty a získat nové. To se nám podařilo velmi efektivně, naší prioritou pro další období je proto rozvoj produktové nabídky. Soustředit se chceme také na rozvoj strany aktiv, tedy na úvěrování především českých firem a jejich projektů,“ shrnuje první pololetí předseda představenstva Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.

Banka CREDITAS k ultimu prvního pololetí udržovala i kvalitní úvěrové portfolio (podíl tzv. ohrožených pohledávek činil 9,8 %) a kapitálovou sílu (kapitálový poměr pro Tier 1 činil 12,84 %).

Pozitivním indikátorem je i kladná hodnota hospodaření (zisk ve výši 7,6 milionu korun). Té se podařilo dosáhnout i při investicích např. do rekonstrukcí a nového vybavení poboček, rozvoje nových produktů či IT systémů.


Přílohy k hodpodaření banky CREDITAS:

CREDITAS nově nabízí bezkontaktní platební nálepku

Banka CREDITAS rozšiřuje svou produktovou nabídku platebních karet o další platební prostředek. Klientům začala nabízet bezkontaktní platební nálepku MasterCard Sticker. Získat ji mohou zdarma k běžnému účtu vedenému v českých korunách.

Zařazením platebních nálepek do produktové nabídky poskytne banka svým klientům větší variabilitu způsobů plateb. Díky malé velikosti se snadno nalepí například na mobilní telefon, klíčenku, doklady nebo na jiný předmět, který jsou lidé zvyklí nosit stále při sobě. „O platební nálepku si klienti můžou požádat v internetovém bankovnictví nebo na pobočce. Není vázaná na žádnou jinou platební kartu a její vydání i vedení je zdarma,“ říká ředitel provozu a ICT Banky CREDITAS Kamil Rataj.

Platební karty Creditas

Platební nálepka umožňuje bezkontaktní platby u obchodníků a výběr hotovosti z bezkontaktních bankomatů. Prvních pět výběrů v měsíci z jakéhokoliv bankomatu poskytuje Banka CREDITAS zdarma. Samozřejmostí je i bezplatná služba cashback, kdy držitel nálepky může při platbě u obchodníka v minimální hodnotě 300 korun současně vybrat v hotovosti částku až do výše 1500 korun. Více informací naleznete na stránce Platební karty


Přílohy k platebním kartám:

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..