Banggood – recenze, hodnocení a tipy jak nakupovat na tomto čínském e-shopu

Banggood.com - recenze a nákupy z Číny online
Banggood.com - recenze a nákupy z Číny online

Chcete opravdu ušetřit za kvalitní elektroniku, oblečení nebo doplňky? Pak se nákupy v Číně vždy vyplatí! Využijte super ceny a dopravu zdarma na více než 100 000 produktů všeho druhu u Banggood.com a směle nakupujte ;-) Slevy jsou zde pořád a v neuvěřitelných výškách! BangGood má navíc skvělé recenze a hodnocení zákazníků z celého světa!

BangGood.com recenze a popis obchodu

Není žádným tajemstvím, že většina věcí se vyrábí v zahraničí, především v Asii a úplně konkrétně v Číně. Dávno už jsou také překonané předsudky, že se jedná pouze o nekvalitní věci. Právě naopak! Chcete opravdu ušetřit za kvalitní elektroniku, oblečení nebo doplňky, pak se nákup z Číny a dalších asijských zemí vždy vyplatí. Využijte výhodné ceny na více než 70 000 produktů všeho druhu a směle nakupte! Slevy na oblečení, elektroniku a módní doplňky jsou zde na denním pořádku.

Široká nabídka Bang good a nízké ceny

Již od roku 2006 vám tento světový internetový prodejce nabízí za výhodnou cenu takřka cokoliv, na co si vzpomenete, od elektroniky a příslušenství Apple, přes šperky, až po produkty pro dům a zahradu. Na širokou nabídku za exklusivní ceny se zde můžete spolehnout.

Banggood.com - recenze a nákupy z Číny online
Banggood.com – recenze a nákupy z Číny online

Hlavní výhoda e-shopu?

 • Jaké jsou hlavní výhody nákupu zde? No přece nízká cena a minimální náklady za dopravu. I díky tomu si dnes můžete dopřát věci, které by v klasických eshopech stály o mnoho víc. Udělejte si radost a kupte si třeba dron nebo jinou RC hračku, po které toužíte!

Produkty co letí i garance nejnižší ceny na celosvětovém trhu

Nabídka je zde sice různorodá, ale vždy jednotná v tom, že tento eshop se vám snaží nabídnout to nejnovější a za tu nejlepší cenu. Pokud někde najdete produkt levněji, stačí napsat zákaznické podpoře a můžete získat ještě lepší cenu.

Banggood v porovnání s další čínskou konkurencí

Čínský internetový obchod Banggood patří již k méně známějším internetovým obchodům v České republice, avšak svou kvalitou je stejně oblíbený, jako web DealExtreme, nabízející podobné zboží. Stejně, jako ostatní čínské internetové obchody, i Banggood má velmi vysoký podíl na klientele v Rusku, pro které je web také velmi dobře přízpůsoben.

O úspěšnosti tohoto portálu svědčí také statistiky, dle kterých tento internetový obchod denně navštíví okolo 50 000 nových návštěvníků, čímž se svou návštěvností přibližuje k webům, jako je AliExpress nebo Alibaba.

Banggood česky?

Nevýhodou tohoto webu, která může některé návštěvníky zklamat, je malá jazyková dostupnost pro české a slovenské zákazníky. Web samotný je primárně vytvořen v angličtině a vybrat si můžeme ještě z ruštiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a portugalštiny. Na nás ani naše německé sousedy bohužel nebylo při vývoji tohoto webu myšleno, a proto se musíme spokojit alespoň s angličtinou, ale na druhou stranu lze předpokládat, že další jazykové mutace budou časem přibývat.

Internetový obchod Banggood patří mezi koncové obchodníky, jako je třeba LightInTheBox. Díky tomu se nemusíme obávat nepoctivých obchodníků a podvodných nabídek zboží, jak tomu někdy může být například na již zmíněném AliExpress.

 • Určitě zde oceníme širokou nabídku zboží, zejména elektroniky, doplňků pro mobilní telefony a tablety, ale také hračky, jako jsou drony, RC modely nebo doplňky do bytu. Příjemně nás můžou někdy překvapit velmi výhodné nabídky zboží nebo slevy.

Banggood příslušenství pro Apple iPhone a iPad

Používáme-li nějaký výrobek od společnosti Apple, můžeme také využít široké nabídky zboží pro všechny jejich výrobky. Ať již se jedná o pouzdra na iPad, kryty na iPhone nebo doplňky k MacBooku, můžeme si vybrat z velmi výhodné nabídky zboží. Pouzdra na iPad můžeme tak zakoupit již od 100 Kč, což je v ČR a na Slovensku doslova nemyslitelná cena. Můžeme si také vybrat ze široké nabídky externích baterií, fólií na displej nebo doplňků pro našeho miláčka s nakousnutým jablkem ve svém logu.

Banggood příslušenství pro Apple
Banggood příslušenství pro Apple

 

Nejme-li zastánci Apple výrobků, můžeme využít široké a výhodné nabídky tabletů s duálním operačním systémem Android nebo Windows 8. Tyto tablety můžeme zakoupit již od 2000 Kč, což je velmi výhodná cena, zejména tehdy, pokud je v tabletu nainstalován operační systém Windows, který se sám prodává za cenu stejnou, jako celý tento tablet.

Výhodné nabídky pro obchodníky na Banggood

Pokud vlastníme e-shop nebo vyděláváme pomocí affiliate marketingu, můžeme velmi kladně ocenit přístup tohoto internetového obchodu k obchodníkům, kterým nabízí velmi přívětivé služby.

Začátečnický level nám tak nabízí 4$ z každých 100$ co díky vám Banggood utrží. Utrží-li díky vám alespoň 4000$, vaše odměna se zvyšuje na 6$ z každých 100$. Nejvyššího levelu můžeme dosáhnout po utržení alespoň 10 000$ . V tuto chvíli můžeme od Banggood získávat 8$ z každých 100$, což je 8% z celkového zisku.

Banggood dropshipping a affiliate marketing
Banggood dropshipping a affiliate marketing

Druhou možností je využití programu Dropshipping, díky kterému můžete na všechny výrobky získat slevu 3%-10%, kterou můžete využít ve svůj prospěch, neboť je právě tím, co vyděláte navíc. Jedná se o velmi jednoduchou a účinnou metodu, neboť můžete využít celkovou nabídku Banggood a přitom ještě dále ušetřit.

Jak nakupovat na Banggood krok za krokem

Přihlášení na webu Banggood je velmi jednoduché a rychlé.

Registrace na Banggood

Pro registraci stačí kliknout na nápis Register v pravém horním rohu. Tím se dostaneme na registrační stránku, na které najdeme jednoduchý registrační formulář. Do něj nám stačí vyplnit svoji přezdívku, vložit svůj platný e-mail a potvrdit heslo. Poté již stačí jenom kliknout na tlačítko „Create Your Account“, čímž vytvoříme nový účet.

Nechceme-li si zakládat účet touto formou, můžeme využít možnosti registrace pomocí Facebooku nebo Twitteru.

Jak se zaregistrovat na banggood.com, vytvorit si ucet a objednavku
Jak se zaregistrovat na banggood.com, vytvorit si ucet a objednavku

 

Jsme zaregistrovaní a jdeme nakupovat

Při nakupování si můžete vybírat ze široké nabídky zboží, jehož celkové menu naleznete na levém okraji hned vedle vyhledávače zboží. Po najetí myškou na Shop All Categories se vám ukáže velká nabídka produktů všeho druhu a lákavých nabídek.

Klikneme-li na některou rubriku, načte se nám stránka s celou nabídkou zboží a služeb. U každého produktu si můžeme povšimnout jeho hodnocení ve formátu hvězdiček, vedle kterých uvidíme celkový počet recenzí daného výrobku a z jakého státu jsou.

Banggood - hodnoceni produktu
Banggood – hodnoceni produktu

 

Hodnocení produktů zákazníky

Při rozkliknutí určitého výrobku se dostaneme na jeho stránku, kde můžeme vidět všechny detaily produktu. Hned vedle obrázku výrobku se nachází celkové hodnocení. V tomto případě zboží hodnotilo 6 zákazníků a získal velmi příznivé hodnocení 4.7. Chceme-li se o hodnocení dozvědět něco více, můžeme dané hodnocení rozkliknout, čímž se dostaneme níže na stránku, kde jsou uvedeny veškeré podrobnosti k hodnocení daného výrobku.

Banggood - hodnocení produktu zakazniky
Banggood – hodnocení produktu zakazniky

 

Kvalitně zpracované hodnocení nabízí velmi přesné údaje ohledně spokojenosti nebo také nespokojenosti zákazníků se zakoupeným zbožím. Každý zákazník při hodnocení musí vyplnit čtyři směry hodnocení, a to celkové hodnocení, cenu, kvalitu a vzhled. Díky tomu máte hned čtyři stupně hodnocení, dle kterých se můžete rozhodnout, zda-li daný výrobek zakoupit chcete nebo nechcete.

Pokud o daném výrobku chceme znát podrobnější detaily z technického hlediska, můžeme se dostat na Product details, neboli detaily produktu, kde nalezneme veškeré podrobné informace o vlastnostech daného zboží. Pod detaily dále vidíme také fotografie (a videa) daného výrobku.

Banggood - specifikace a detaily produktu
Banggood – specifikace a detaily produktu

 

Dokončení objednávky na Banggood com

Pokud máme vybraný výrobek, který se nám líbí, stačí již pouze kliknout na „Buy it now“, čímž se přesuneme k dokončení objednávky. Jak můžeme vidět níže, objednávková stránka je také velmi pěkně designově uzpůsobena, tak že na jedné straně můžeme vidět detaily zboží, zatímco na druhé straně vyplníme detaily naší objednávky.

Doprava zdarma a na vše

Pro každý výrobek z nabídky Banggoodu můžeme zvolit Free shipping, tedy dopravu grátis (free=zdarma) :-). Za normálních okolní bude náš balíček zaslán jako neoznačený, tak že se může stát, že dojde k jeho ztrátě. Pokud si trochu připlatíme, v našem případě 32,98 Kč, náš balíček získá přepravní číslo, tak že můžeme sledovat jeho přepravu až k nám do republiky. Pokud nechceme čekat až tři týdny na doručení zboží, můžeme si nechat zboží přepravit prostřednictvím EMS, za což bychom však připlatili něco navíc, zde konkrétně 645 Kč, což je vzhledem k nízké ceně tohoto výrobku velmi nepraktické a málo komu se tyto finanční prostředky navíc budou chtít připlácet…

Banggood - platba za objednavku a doprava zdarma
Banggood – platba za objednavku a doprava zdarma

 

Na pravé straně naší objednávky si můžeme dobře povšimnout dopravních detailů. Jsme-li registrováni, pro dropshipping, můžeme zaškrknoout pole Drop Shipping Order, čímž dáme najevo, že daný výrobek bude přeposlán bez označení internetového obchodu a můžeme si stanovit vlastní koncovou prodejní cenu, za kterou bude toto zboží zákazníkovi doručeno a nafakturováno.

Dále si můžeme vybrat metodu platby, kdy máme na výběr platbu prostřednictvím PayPal, Kreditní kartou nebo pomocí služby Qiwi Wallet a další možnosti platby budou do budoucna jistě přibývat.

Vlastní zkušenosti, hodnocení a recenze zákazníku na obchod Banggood

Nyní víte už vše podstatné co se týká objednávání a nakupování na čínském e-shopu Banggood.com a je na Vás, zda výhodných cen a široké nabídky zboží využijete k nákupu. Každopádně Vám přejeme krásný den a rychlé doručení Vaší neporušené zásilky, nakupování zdar, tomu v Číně obzvláště! :-)

Pokud máte vlastní zkušenosti s objednáváním a nakupováním v Asii, konkrétně u banggoodu, podělte se s námi a našimi čtenáři dole v komentářích, děkujeme!

15 KOMENTÁŘE

 1. Na Banggood nakupuju sem tam už několik let a NIKDY jsem neměl jediný problém. Ano, z Číny to trvá dlouho, třeba 1.5 měsíce, ale vždy lze dohledat přes Track ID, kde se balík nachází. Z CZ skladu to trvá cca 3 dny (Praha Kunratice) a z ES skladu asi 1 týden. Z EU skladů neplatíte CLO ani DPH, to platí i z Číny, ale v případě, že zvolíte EU priority line dopravu. Je pravda, že s reklamací zkušenosti nemám, ale vaše negativní hodnocení typu „Jsou to podvodníci, zaplatil jsem a nic nedodali“ nechápu. Chyba bude asi jinde.

 2. Ja som objednal projektor za 12,90 + poštovné 7 eur a prišli mi 3D okuliare. komunikácia je na úrovni hojdacieho koníka. Stále tvrdia že tovar bol doručený.
  Nikdy viac !!!!!!!!!

 3. Momentalne s nimi bojuju. Objednal jsem 3D tiskarnu a …NIC. Remcal jsem, jako, ze jak je mozny, ze kdyz objednavam odeslani z Ceske republiky DO Ceske republiky, tak to po odeslani NEMUZE trvat vic, jak tyden. Oni na to, ze az 25 PRACOVNICH dni!!! Z Cech do Cech? To jako, kdyz neco objednam v Praze, prijde to do Brna za 25 dni??? Poslali mi trackovaci link na NEMECKY DHL (!!!) a co myslite? NENALEZENO. Uz je mi jasny, ze posilani z CR – ackoliv to nabizeji – je pi..ovina, stejne to „posilaji“ z Ciny. At to dopadne jakkoliv, uz NIKDY VICE, cena necena, proste uz NE. VYHYBEJTE se jim, jak muzete, u mne vede, jednoznacne, aliexpres a wish.

  • Také s nimi momentálně bojuji. Objednala jsem letadélko s kamerou jako dárek na banggood.com, zaplatila jsem cca 1200 Kč, což byla asi hlavní chyba, normálně nakupuji jenom na dobírku… Za několik týdnů mi přišel mail, že to zboží nemají na skladě a že si mám objednat jiné. Nechci si objednávat jiné zboží, chci vrátit peníze … Jenomže se mi nedaří je dostat zpět. Na jejich stránkách to chce nějakou registraci, která se mi nevyřizuje a padá to … Myslím si, že je to úmysl, abych rezignovala a nechala jim tu tísícovku jen tak …. Jestli můžu poradit dalším, tak u banggood.com nenakupujte, jenom se tváří jako internetový obchod, ve skutečnosti jsou to podvodníci …. Pokud chcete o peníze přijít, tak si u banggood něco objednejte a uvidíte …

 4. Vyhnite sa tomuto eshopu…na tovar cakate 3 mesiace,pride Vam iny tovar ako ste si objednali a reklamacia je fraska,doslova sa Vam vysmievaju…Nikdy viac Banggood.

 5. Ahoj. mám poškodený tovar kde hrozí pri používaní ku kompletnému poškodeniu alebo zhoreniu jedná sa elektro kolobežku. na reklamáciu vôbec nereagovali už tri týždne im vypisujem a nič.
  NNNNNNedoporučujem vobec. ja ukončím nákup a končím s nimi

 6. Tento obchod je odpad a hnus nič horšie už nie ..objednal som si u nich laserový projektor v hodnote 1500€ a elektrickú kolobežku v hodnote 2159€ a nikdy mi tovar nedošiel !!!!!!!! ..žiadne číslo ktore mi poslali na sledovanie zásielky sa nedalo použiť …nedá sa ani spočítať koľko krát som ich kontaktoval stal len tie iste odpovede čakajte a.t d nemám ani chuť Otom tu písať lebo som doslova cely roztrasení od zlosti ak by som ich dostal do ruky tak by som ich bez váhania do jedného pozabíjal!!!!!!! ( neviem nájsť v tejto chvíli presne slova ktoré by vyjadrovali čo momentálne cítim) samozrejme som dal aj podnet na vrátenie platby no do dnes nemám nič ani tovar ani moje peniaze sú to neskutočne hovada!!! ..je to tak ako som niekde čítal všetko sú to len sprostí Číňania na Livechte majú vymyslene mena a aj fotografie a nerobia nič len kopírujú a preposielaju odpovede a robia to dovtedy kým to nevzaté ..toľko kráť som osobe vola až jedného dna som sa už nedovolal lebo mi stále hlásilo že telefóne číslo je zrušene !! Sprosté ma okradli viac ako 3000€!!!!!!

 7. Jako mnohým zde zboží nikdy nedorazilo. Ani se neobtěžovali jako slušný e-shop potvrdit objednávku v emailu…..vřele nedoporučuji !!!

 8. Mám již dost bohaté zkušenosti s tímto „obchodem“. Pokud máte to štěstí a zboží Vám vůbec dorazí, tak máte částečně vyhráno. Ale pokud zboží nefunguje nebo má nějakou vadu ani se nepokoušejte něco reklamovat. Bude si Vás „přehazovat“ jedna operátorka s druhou tak dlouho až Vás to přestane bavit a rezignujete. Pozor také na popisy zboží které často nejsou pravdivé. Např: 42V hammer drill a přijde Vám aku vrtačka s 24V baterií…a.t.d. A co se cen týče, už to k dnešnímu datu není to, co to bývalo. Doporučuji za mě spíše gearbest.com, kde jsou cenově lépe, nezaplatíte celní poplatky a reklamace u nich není taky problém..

 9. V poslední době mám s přihlášením do tohoto obchodu dost zásadní problém. Normálně se přihlásím, ale při volbě skoro jakékoliv další aktivity, např. chci zvolit „My Coupons“, tak se dál nedostanu a systém mne odhlásí. Napsali mi, že si mám něco zkontrolovat a uvolnit pamět, restartovat ap., ale nic nepomáhá. Mám Windows XP, ale dříve jsem takový problém neměl. Netuším, kde je chyba. Jinka jsem s nákupy v tomto obchodě byl vždy spokojen.

  • Hm asi smůla. Nakupuji už několik let a nikdy k problému nedošlo (cenové relace od desetikorun po několik tisíc). Rozhodně ale komunikace je. Kolegovi došlo zboží za pár dolarů (cetky pro dceru) a poslali mu nové bez náhrady a vrácení původního (chyběl nějaký kamínek v náušnici či co to bylo). Takže nedoporučovat můžeš ale tisíce spokojených zákazníků stejně neodradíš. Problém bude spíš v komunikaci. Pokud balík rozbil přepravce a bylo to zřetelné neměla jsi ho přebírat a vyřídit reklamaci. Číňan nemá zapotřebí mít negativní hodnocení pro pár dolarů a přijít o kšeft. Samozřejmě každého věc. Hromadu věcí tady neseženeš a ty co ano jsou většinou zhruba o 50-100% dražší. Viz třeba před dvěma lety náramek MiBand2 od Xiomi za asi 400 Kč i s náhradním kovovým řemínkem. Taková cena není ani dnes kdy je už dlouho v prodeji trojka. A funguje bez problémů dodnes.

KOMENTÁŘE

Napište komentář
Zde napište Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..